Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eszek tökmagot attol...

Ha eszek tökmagot attol hizok? és pattanásos lesz a böröm? Szoval akkor a börnek ez nem jó igaz? Napi szinten eszek 3-4maréknyi tökmagot kolával zerosal:D de imádom de tudom hogy lekéne szokni rola

Figyelt kérdés
a börre valo hatása joban érdekel arra válaszoljatok joban lécci de akkor nem ide kellet volna irnnom... na mindegy:D amugy tudom hogy nagyon hizlal azt mondják annyira mintha egy pohár olajat innék ez igaz??
2009. júl. 31. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:

ezek a magok teli vannak e és A vitaminnal ami segíti a szervezet méregtelenítését, tehát ergo nem a magtól kapod a kiütést hanem a vitamin tisztít.

És baromira nem fogyókúrás, és a cola zeroban is van szénhidrát elég sok, csak cukor nincs.

2009. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom.Sztem hízol tőle vmennyit.

Coca-Cola zerotól se lehet fogyni mer színezékek is hízlalnak tudtommal.:S


de azt lehet nincs igazam


F/18

2009. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi nektek akkor végülis a tökmag egészséges?
2009. júl. 31. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:
a bőröddel gyakorlatilag semmi nem lesz, HA CSAK, nem vagy zsírosabb börű, és pattanásos, mert akkor ezek az olajos magvak nem tesznek neki valami jót, tovább zsírositják, pattanásosítják a bőrt
2009. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az biztos nem igaz, hogy olyan mintha 1 pohár olajat innál. Annyi olajjal ér fel amennyi benne van.
2009. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tökmag egészséges, mert sok vitamin van benne, de csak keveset egyél, mert sok zsirt is tartalmaz. Napi 1 marékkal böven elég, ha nem akarsz hizni.
2009. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés köszi
2009. aug. 1. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!