Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy ha reggeli után...

Az igaz, hogy ha reggeli után egy cigit elszívok, nem leszek éhes egész délelőtt?

Figyelt kérdés

Azt hallottam az ismerőseimtől, és hát ez nagyban megkönnyítené a fogyókúrámat, ha nem lennék délelőttönként éhes, mert csak reggeliznék meg ebédelnék.

Lehet, hogy nem túl egészséges, de mindenképpen célravezető, nem?


2012. szept. 19. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a baromságot! Azért cigizni, hogy fogyj? Ez semmiképen nem jó ötlet. Inkább egyél napi 5x keveset és változatosat és mozogj minimum egy órát.
2012. szept. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Igaz
2012. szept. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
én reggeli előtt cigizek..nem is vagyok éhes utána..
2012. szept. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

butaság. én is cigizek, de csak azért nem fog valaki fogyni, mert cigizik.

amúgy régen én sem reggeliztem, megittam a kávét+cigi.

de rájöttem, hogy sokkal jobb, ha reggelizek, mert akkor a nap további folyamán nem vagyok éhes.

ha nem eszel, kiéhezteted magad, ebédre bezabálsz, meg a nap többi folyamán is csak zabálni fogsz.

ha módod van rá, egyél többször egy nap.

ha reggeli után megéhezel, egyél gyümölcsöt.

amúgy meg valamilyen szintű éhezés és lemondás nélkül nem fogsz birni lefogyni. kitartás!

2012. szept. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Világi nagy baromság. Egy szál cigi nem csillapítja drasztikusan az éhségérzetet. Ahhoz "rágnod" kellene egymásután a szálakat, dobálni befelé a kávét.

Vesd el ezt a tervet. Ha önmagadtól nem tudsz lefogyni így se fog menni.

Jobb lesz étel és nikotin függőnek lenni? Belegondoltál mekkora orbitális marhaságon gondolkodsz?...

egy volt túlsúlyos dohányos

2012. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a k*rva anyátokat pontoztok le. minden barom tudja hogy ha cigizik kaja helyett, nem lesz éhes...barmok
2012. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!