Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek melyik évszakban...

Nektek melyik évszakban sikeresebb a fogyókúra?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsa mert minden azt mondja nyáron mennyivel könnyebb...nekem speciel egyáltalán nem.ősszel, télen sokkal könnyebben tudok fogyni.Nyáron ha éhes vagyok, csak szédelgek a hőségben, a torna se megy, de utána sokkal nagyobb örömmel és kitartással is csinálom.Csak én vagyok ezzel így vagy mások is?
2012. szept. 19. 09:23
 1/9 A kérdező kommentje:
mindenki* (bocsi)
2012. szept. 19. 09:23
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is télen jobban tudok fogyni. A nagy melegben egyébként is kinek van kedve mozogni?

Tavaly karácsonykor is pár nap alatt sikerült leadnom kb 2 kilót (de azt nem is akartam) úgy, hogy csak simán nem ettem (csak nagyon kicsit). Viszont, nyáron ha koplalok akkor sem igazán fogyok, Talán az anyagcsere lassabb a meleg időszakban, nem tudom.

2012. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem akkor, amikor betartom...

Nyáron nekem azért nehezebb, mert a melegben nagyon szomjas vagyok, és hiába mondják, hogy a víz csillapítja legjobban a szomjat, nem tudok annyit inni belőle, hogy elég legyen. Ezért többször iszom hideg üdítőt. Amiben viszont cukor van, mert ragaszkodom ahhoz, hogy aszpartamot nem (és a light-ban mindben az van).

Azért viszont könnyebb, hogy automatikusan kevesebb ételt, több gyümölcsöt és salátát kívánok.

De a kettő nagyjából kiegyenlíti egymást, igaz, nem nagyon strapáltam magam, de nyáron nem fogytam semmit.

Télen többet eszem és zsírosabbat kívánok, a hideg sali nem nagyon megy hidegben, mert iszonyúan fázom tőle. Viszont imádom a levest, és képes vagyok azzal jóllakni, azokban pedig viszonylag kevés a kalória. + Szeretem a sütőtököt, és sokat is eszem belőle, szintén kevés benne a kalória. Ezek könnyítik a helyzetet.

De alapvetően akkor lehet fogyni, ha valaki odafigyel arra, mennyi kalóriát visz be a szervezetébe, azt miből teszi, és mellette mozog.

2012. szept. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Télen, mert nyáron nem tudok ellenállni a fagyinak. :D
2012. szept. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tavasz nyar osz...mert tele a kert mindenféle zoldseggel gyumolccsel, telen meg is kellene vennem ezeket es dragabbak lennének és télen ha van hó vagy jeges az ut futni se nagyon lehet, vagyis en nem futok olyankor elne torjem valamimet..
2012. szept. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is a télre szavazok. Nyáron nem tudom rávenni magam a mozgásra. :)
2012. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem nyáron megy. Jó idő van, kora hajnalban pont kellemes a futáshoz, sok a zöldség, a gyümölcs, nincs suli így van időm elmenni edzeni, kialhatom magam, van időm szöszmötölni a konyhában a kajáimmal stb. Míg télen suli miatt egyik óráról rohangálok a másikra, hamar sötétedik és későn kel a nap (sötétben nem szeretek futni), reggel alig bírom rávenni magam h kibújjak a meleg ágyból és elmenjek sportolni :Đ


21L

2012. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nyáron megy-ment jobban. A lenge öltözék miatt ami minden kis hibát kihoz jobban inspirál a fogyásra. Valamint nincs étvágyam a melegtől, viszont a mozgást ennek ellenére sem szoktam hanyagolni.
2012. szept. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyáron nekem csak az evés a jobb, mert alig kívánok bármit is. :D

A hidegebb időszakokban jobban megy a fogyókúra, mert akkor fel vagyok pörögve, nem csap le a dög meleg és tudok mozogni rendesen, nyáron semmi torna nem megy, rosszul érzem csak magam...

2012. szept. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!