Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok 156 centi és...

14 éves vagyok 156 centi és 47 kiló. Hogyan fogyjak lejjebb?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy sokszor elkezdek ám kicsit diétázni meg minden, de mindig jön egy újabb édesség, vagy ilyesmi, és akkor annak nem tudok ellenállni.Szóval, most anyukám vesz nekem egy ugrálókötelet, és azzal is szeretnék egy kicsit mozogni. Amúgy eddig jártam edzeni, most hogy 8.-os lettem, nincsen időm, (nem érek haza a suliból addigra amíg az edzésem kezdődne + plusz nagyon sok tanulni valóm van). Szerintetek ha egészségesebben eszem, és kicsit többet mozgok, akkor jó lesz az alakom? (Már nem nagyon fogok nőni, majx 2-3- centit mert anyukám is csak 159 ceni. Az ő testvére is csak 158.

2012. szept. 18. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy. :D A válasz igen. Mindenképp jót fog tenni, ha mozogsz egy kicsit és egészségesebben eszel. Fogyókúrával ne foglalkozz, mert még fejlődsz és ehhez sok tápanyagra van szükséged! Inkább próbálj minél többet mozogni és akkor nem lesz baj! :)
2012. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell fogynod. Diétáznod semmiképpen. A mozgás viszont nem árt.
2012. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos sokan fogják írni, hogy nem kell fogynod, jó a testtömegindexed, stb. Szerintem ha úgy látod, hogy van rajtad felesleg, és ez zavar, akkor diétázz. Amíg egészségesen csinálod, addig semmi gáz nem lesz. Ne koplalj, egyél naponta ötször, fogyassz sok fehérjét, kevesebb szénhidrátot, igyál sok vizet. Heti 3-4x sportolj legalább 40 percig, akkor ég a zsír. Kb. ennyi.
2012. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)) Sokat segítettetek.
2012. szept. 19. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!