Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Karácsony alatt felfüggesztite...

Karácsony alatt felfüggesztitek a diétát/fogyókúrát?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom még csak szeptember, és a karácsony még borzasztóan messze van, csak érdekel, hogy ki hogy fog állni az ünnephez.

Ott lesz ugye a sok süti, nekem kedvencem a töltött káposzta... Úgyhogy én biztos hogy félreteszem a diétát két-3 napra.(nem az egész két hetes szünetre)

Bár nekem már csak körülbelül 2-3 kg van hátra ami decemberig bőven lemegy. Két három nap alatt pedig nem fogok visszahízni ugyanis nem zabálni fogok, csak megeszem amit kívánok, ha az esetleg három szelet mákos bejgli is egyszerre.

Tehát a kérdés adott, ti karácsonykor diétáztok-e vagy sem. Ha nem, akkor egész két héten keresztül, vagy csak 2-3 nap?



2012. szept. 19. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én eddig is úgy fogytam hogy mindent ettem amit akarok... csak épp fele annyit mint előtte. Így a legjobb. És karácsonykor is így fogom csinálni.
2012. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy felfüggesztem, ket hetre nem hiszem, az túl sok idő, de egy het beleferhet, főleg, hogy reggelente elmegyek futni vagy setálni. Ilyenkor amúgy előtte meg utána próbálok a szokásosnál is "lightosabban" enni, hogy ezzel is kompenzáljak valamit.
2012. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Tuti nem. Mondjuk nekem könnyű, mert nem eszem húst.

Szerintem az a két nap nem oszt szoroz, ha egész évben becsületesen betartod a tervedet. Szóval előre is jó étvágyat és Kellemes Karácsonyt!:)

2012. szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Én úgy fogytam , hogy minimalizáltam a szénhidrát bevitelem , és cukrosat egyáltalán nem eszek , nem iszok. Minden nap futok fél órát-negyven percet. Ez már életmódommá vált , és ez karácsonykor is ugyanígy lesz. Nem mondom , hogy könnyű , hogy nem eszek majd a sok finom sütiből. De ha évközbe megtudom állni , pedig most se könnyű , akkor majd karácsonykor is megállom.
2012. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én eleve úgy terveztem a fogyókúrám, hogy 147 napos lesz és az utolsó napja december 23. Így karácsonytól újra rendesen fogok enni, plusz 30-án van a születésnapom, akkor is és még szilveszterkor is. Aztán január 1-től jön ismét újra az eddigi étrendem. Ha minden igaz, karácsonyra elérem a kitűzött célt, így csak tartanom kell majd.

Azért arra figyelni fogok, hogy a reggeli maradjon a fogyókúrás, meg esetleg a tízórai is. A chipsekből, ropikból nem fogok enni, csak a házisütikből, azt meg lehet folyékony édesítővel is készíteni. Reggelire régebben karácsonyban csak sütit ettem. Ez nem lesz. Repeta sem. Szaloncukor sem, mondtam anyuéknak, hogy ne is vegyenek. Meg majd igyekszem mozogni is.

Ezt tervezem karácsonyra és utána hétre.

2012. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Fogyókúrámban is és most a súlytartásban is mindent eszek, ünnepekkor és nyaraláskor nem nézem a mennyiségeket, ennyi jár nekem. :)

2012. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nanáhogy!!! eszembe nem jutna az ünnepek alatt is szénhidrátot számolgatni... nekem is a töltöttkáposzta a kedvencem, már alig várom :)
2012. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fel nem függesztem teljesen, de inkább több húst eszek, salátával, kevesebb körettel. De a beigli meg a sütik kötelezők.
2012. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Én már csak súlyt tartok, de nagyon várom a karácsonyt olyan szempontból, hogy diétásítsam a hagyományos recepteket. :D Szóval eszemben sincs szemetet enni, csak mert karácsony van, inkább megcsinálom a bejglit zabpehelylisztből kevesebb mákkal és sok meggyel. Diósba meg mondjuk teszek majd reszelt almát.
2012. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem függesztem fel, hanem mindenből egy picit eszek majd.

Mivel én sütim a sütiket (kivéve a beiglit), és szeretem ezt az ünnepet, jó egy süti illatos lakás is, így ki nem hagyom. :)

Van egy isteni gyümölcskenyér receptem is, azt muszáj megsütni. :)

Nálunk ilyenkor a rántott hal és a majonézes krumpli a menő, egy kis adag belefér, úgyis becsületesen tornázok, a töltött káposzta ki lett lőve, sok a válogatós családtag. :D

2012. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!