Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrát meddig lehet tartani?

Fogyókúrát meddig lehet tartani?

Figyelt kérdés

Igyekeztem fogyni, most 60 kg vagyok 180 cmhez es 17 evhez, fiu. De mostmar vissza szeretnek terni a normalis etrendre, bar meg mindig van a hasamon meg mellem zsir. Minden velem egyidos fiu eszik rendesen mindent, csak nekem nem szabad? Ugyertem, ranott hus, krumplipure, ilyenek, amiket regen ettem. Esetleg egy mekis menu. Mar soha nem ehetek?

Megjegyzem, minden nap futok vagy biciklizek.


2012. aug. 16. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Te vagy az a gyökér, aki ezt kérdezte, igaz?

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__33..


Ha komolyan gondolod, akkor először olvasd el ezt:

[link]

Értelmezd és tanuld is meg az alapokat.


Utána töltsd le a Sárga kapszula c. könyvet, ingyenesen megteheted tök legálisan.

2012. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"csak nekem nem szabad".... ez olyan kisgyerekes nyavalygásnak hangzik... ember, senki se kötelez a diétára, ez a saját döntésed! ha rántott, zsíros meg szar mekis dolgok napi szintű fogyasztása nélkül nem bírsz élni, hát tessék, egyed, de akkor meg ne sírjál hogy nem megy le a felesleg. a saját döntésed, senki se kötelez a helyes életmódra....
2012. aug. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!