Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerinted látszik a két kép...

Szerinted látszik a két kép között változás? Mennyi fogyhattam?

Figyelt kérdés

159 cm magas vagyok, ha ez számít valamit.


Az első kép: (régebbi)

[link]


A második kép: (most)

[link]


2012. szept. 19. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze. Az első kép, - ahol terhes vagy - és a második ahol cselesen behúzod a hasad, a "slankító" fekete öltözékes kép között jó pár kiló különbség van.
2012. szept. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, nem is voltam. És nem húztam be a hasam. Csak van a két kép között 4 hónap különbség, 4 hónap diéta és 4 hónap sport.
2012. szept. 19. 18:16
 3/12 anonim ***** válasza:
az elso képtol megszédultem, nagyon rossz minosegu..elsonel rossz ruhavalasztas, mell alatt aza elvarrasos díszítes nagyobbítja a hasat és terheseknek tervezték..a masik kepen tipikus fekete oltozet ai tényleg slankít, de h a kerdesedre valaszoljak, igen van koztuk kulonbseg, talan a masikon laposabb a has, de ez annak is koszonheto h egyenesen allsz és pozolsz, míg az elso képen éppen mész..de te tudod..neked kell tudni h mennyit fogytal ha fogytal..
2012. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Itt egy régi kép, amelyiken szemből vagyok, ha ez segít:

[link]

2012. szept. 19. 18:49
 5/12 anonim ***** válasza:

Eltűnt a "kismama" has, vékonyabb a karod, szerintem már tokád sincs (amit a legutolsó képeden látni). Combból is fogytál.

Ügyes és formás vagy, csak így tovább! Szerintem egy 10es lement.

2012. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 VVMMvvmm ***** válasza:
Rengeteget fogytál legalább 10 kilót. Most marhára jól nézel ki.Ne törődj az irigy kommentelőkkel!
2012. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdezőre senki sem irigy. Már bocsánat. Amúgy tényleg fogytál. Mennyit is?

Ja és remélem még jobban lefogysz és utána már arccal is vállalod az egész alakost. Hány kiló vagy? Még egy 5-öst ledobsz és jól fogsz kinézni, persze arc is számít.

2012. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Túl lehetsz egy vagy két szülésen, a jegygyűrűből gondolom. Ezt a feszülős nadrágot miért erőltetted annak idején? Vagy sportcipőből arra következtessünk (topik olvasók), hogy épp sportolni, pl. biciklizni vagy futni voltál az utolsó kép készítésekor?
2012. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 VVMMvvmm ***** válasza:
54%

Mondjuk a kérdező nem kioktatást kért! Szerintem nem kellene bunkóságokat írni.Bár neveltetés kérdése a

jómodor.

2012. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

vvmm te valami ritka kövér perverz metálos lehetsz.

Nem megsérteni akartam a kérdezőt, csupán őszintén leírtam a véleményem.

Leírhatod neki, hogy hejj milyen csinos lettél, csak lehet elbízza magát. Gondolom odahaza nincs kitől visszaigazolást kapnia és ezért reklámozza a testét itt.

Olvass a sorok, közt. Ha finoman leírod, kéne még egy picit rátornázni, akkor nem fog elmaradni a kívánt eredmény. Ha álomba ringatod a túlzó, finomkodó, modoros udvariaskodásoddal, lehet több kárt okozol neki, mint aki finom beszól, több munkára sarkallva ezzel a kérdezőt.


Tedd fel magadnak a kérdést. Miért tetszelgek a kérdezőnek, azzal hogy másokat megpróbálok - sikertelenül - fegyelmezni.

Láss tovább az orrod hegyénél.

2012. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!