Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért panaszkodik az olyan,...

Miért panaszkodik az olyan, aki semmit nem hajlandó tenni a váltózás érdekében?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az érzelmi vagy kényszerevőkre, mint amilyen a barátnőm is. 23 éves 120 kg és ha magányos eszik, ha boldog eszik, ha szomorú szintén, ha vidám akkor is, ha egyedül van ha társaságban ő akkor is eszik.


De mindezek mellett meg sír, hogy milyen dagadt, hogy soha nem volt pasija, és ezek miatt eszik...


Most, hogy neki is lett kutyája, próbáltam rávenni a rendszeres esti sétákra, de nem, ő túl lusta. Kértem járjon el velem kocogni, cangázni, vagy iratkozzunk be táncra. Ám ő kerek perec kijelentette, hogy mozogni már pedig nem fog.


Kéthavonta rájön a diétázhatnék aztán csinálja egy hónapig, ha le is sikerül fogynia, megunja és irány a meki...


De ugyan ezt tapasztalaom az összes ilyen érzelmi evő emberen.


Igazán tudhatná, hogy a diéta mellé sport is kell, én is voltam túlsúlyos, látta, hogy mennyire megdolgoztam, hogy emberi külsőm legyen.


Fogalmam sincs hogy vehetném rá legaláb a kutyasétáltatásra... tippek?


2012. szept. 5. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
...ráadásul jönnek ide, és két fészbuküzenet között megkérdezik, "hogy fogyhatnék le gyorsan 50 kilót", mintha nem tudnák maguktól is a választ.
2012. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen aranyos vagy! Érzelmi evőknek hívod Őket. Nem azok. Akaratgyengék.

Aranytálcán kínálod neki a lehetőséget, elmennél vele, nem lenne egyedül és nemet mond rá. Ettől többet nem tudsz tenni érte. Nagyon jó barátnő lehetsz, kár hogy nem ismerlek.

Abban bízhatsz csak, hogy előbb-utóbb gondolkodásmódot vált és abbahagyja ezt a kényelmes, de haszontalan életmódot. Amíg Ő nem gondolkodik máshogy, Te csinálhatsz bármit.

2012. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez meg a másik... a barátnőm kérdezett egyszer egy ilyet, miközben éppen whoppert evett :)


Meg irigy a hugára és rám... a huga valami olyan genetikát örökölt, hogy nem tud hízni.

Én meg sportolok. Nem varázspálcától vagyok olyan amilyen.

2012. szept. 5. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Erre én is kiváncsi lennék, ahol dolgozok, van ott egy nő, aki egy kocka csokit nem fogad el, mert fogyókúrázik, de az elsőre lifttel megy fel, és kocsival jár be. Nekem meg azt mondja, hogy te szegény, biciklivel jársz...
2012. szept. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért, panaszkodik, mert sz.r neki. Annak felismerése, hogy neki rossz, nincs összefüggésben azzal, hogy nem akar/tud változtatni.
2012. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mert a komfortzónából marha nehéz kitörni. egy jó nagy pofon kell hozzá...
2012. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A baratnod nem is tudja, hogy mennyire rendes baratnoje van!!! En osszetennem a ket kezem, ha lenne egy ilyen baratnom! Komolyan, hihetetlenul kedves toled, hogy igy tamogatod, de sajnos el kell, hogy keseritselek, ha o maga nem veszi ra sajat magat a mozgasra, mas meg annyira se tudja. Te csak annyit tehetsz, mint amit eddig is tettel, hogy felajanlod tovabbra is neki, hogy szivesen mozogsz vele, de te is tudod, hogy puskaval te se kenyszeritheted...
2012. szept. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!