Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó lesz ez így diétának?

Jó lesz ez így diétának?

Figyelt kérdés

6 napja csinálom ezt: no pékáru, sok folyadék.

Reggeli: müzli tejjel

Ebéd: normál adag kis husika, körettel (semmi nagyon hízlaló pörkölt meg hasonló, de azért bármilyen normál ebéd)

Uzsi ha nem bírom az éhséget: gyümölcs

Vacsora: pár szelet pulykasonka, két macisajttal.


Nem bírom a túl sok megvonást, de szerintem kezdetnek ez nem rossz. Majd mozogni is szeretnék de egyenlőre még nem jutott rá idő a baba mellett.

Véleményetekre vagyok kíváncsi.


2009. aug. 1. 09:28
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja 15 kg felesleg van rajtam, annyit szeretnék fogyni.
2009. aug. 1. 09:29
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Ez így jónak tűnik, de mozogj ha lesz időd minél előbb az fogja majd hozni az igazi áttörést. A kajcsira meg még annyit, hogy nézd hetente a súlyod és ha nem észlelsz változást akkor változtass rajta. A pékáru elhagyása elméletileg biztos fog változást hozni. 28/F
2009. aug. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Van itthon egy csomó torna dvd-m, capoiera (azt régen csináltam is) vagy 3 fajta, cindy crawford, réka.. vmelyik csak jó lesz. Heti hány alkalommal tornázzak? Nem sietek a kilók leadásával, de azért vmi eredményt szeretnék hamar látni.
2009. aug. 1. 09:36
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
4-5x nagyjából egy óra és az eredmény viszonylag gyors és látványos lesz én szobabiciklivel szabadultam meg 25 től 6 hónap alatt az első voltam
2009. aug. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nagyon jó kis étrendet állítottál össze.Én is hasonlóképpen eszem,és mégcsak nem is sportolok,mégis lement rólam 10 kiló ,10 hét alatt.Sok sikert kívánok neked is.
2009. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
66%
a müzli cukros, a macisajt zsíros. Hanyagold ezeket is. No cukor, No fehérlisztes dolgok, No zsír.
2009. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
8%
szerintem ennyi belefér neki :)
2009. aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Müzlinek nem cukros gyerek izét eszem, hanem ezt a Dr. oetker mandulás, diós, zabpelyhes ... meg ki tudja még mi van benne dolog eszem.
2009. aug. 1. 10:47
 9/17 anonim válasza:
41%
Pontozzál le ba*omarc, de egy fogyókúrába nem fér bele a husika kis körettel.. mert gondolom az a köret nem mindig párolt zöldség. Ettől az étrendtől nem fogsz fogyni az ziher. Macisajt fogyókúrában.. hát nagyon röhejes vagy:D
2009. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Márpedig hiszek abban hogy ha kevesebbet eszem akkor fogyni fogok. Különben is ez egyenlőre a kezdet. Krumpli (nem sült mekis), vagy párolt rizs körettel nem tudom mi bajod. Egyébként pontosan tudom hogyha állandóaa répát zabálnék meg csak gyümölcsöt biztos jobban fogynék, de erre képtelen vagyok. Azért csak egy életem van, nem fogok életem végéig csak madáreledelt enni. De hiszem hogy ezzel a kezdeti étrendel, meg tornával sikerülhet leadni a 15 kg-ot. Különben is ha drasztikusan megvonom magamtól a kaját az még rosszabb.
2009. aug. 1. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!