Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van egy box zsákom, ma már...

Lauka05 kérdése:

Van egy box zsákom, ma már ütögettem fél órát, szakadt rólam a víz, nagyon átmozgatott. Van valaki aki hasonló edzést választott a fogyáshoz? 7-8 kilótól szeretnék megszabadulni.

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 21:25
 1/10 anonim válasza:
Én boxoltam és kickboxoltam is és szerintem az egyik legjobb sport. Sokat le lehet adni vele és szálkásodni is lehet, de mellette nem árt futni, meg tornázni, hogy ne legyenek merevek az izmaid. Ha csak magadtól csinálod az sem rossz, de ha nem is akarod komolyabban űzni a sportot, csak fogyni akarsz, akkor is érdemes edzésre menni. :)
2012. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 VVMMvvmm ***** válasza:
13%

Valahogy kétlem, hogy önmagában ilyen módon fogyni tudnál.

Viszont jó úton haladsz, hogy izmaid erejéből és méretéből veszíts.

2012. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Bírom ezt a sok idióta kommentelőt aki azt se tudja mi hogy van de minden hülyeséget beírogatnak!Nem tudom Mr.Viking hogy honnan vetted ezt hogy merevek lesznek az izmok,de ha egy picit utána járnál ennek a dolognak megkérdeznél egy-két hozzásértő embert akkor azok felvilágosítanának arról hogy egyáltalán nincs igazad.Mivel akik gyúrnak edzés után azért szoktak utögetni egy kicsit hogy nem legyen merev az izom mivel a a gyűrás megköti az izmokat(Betokosodnak).VVMMvvmm nem tudom hogy te hol hallottál ilyet mert ez sem igaz!mivel az izmaid erejéből nem fogsz veszíteni max. lényegesen kissebb lessz a kezed de az erőd ettől még megmarad.Csak nyugodtan csináld tovább Lauka05 mert a box maga fogyaszt és nem kell mellette semmi mást csináldot csak kitartóan csináld és meglátod!A másik két kommentelő meg ne legyen ilyen rosszidulatú mint a gyk 99%-a.Ettől nem lesztek nagyobbak sem okosabbak!
2012. szept. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a zsákolás az egyik legtöbb kalóriát elégető mozgásfajta.

amiért nem ajánlott kezdőknek,mert tudás nélkül,berögzülnek a sz@r technikák,aminek a kijavítása nehéz és sok idő.

de ha nincs bunyós ambíciód,akkor üsd-rúgd nyugodtan.

egy ugrókötelet is beszerezhetsz mellé.

zsákra kipróbálhatod ezt-

http://www.youtube.com/watch?v=r_sdocwSpQw&feature=fvwrel

30mp ütögetés

30mp lengyelbox

30mp tiszta erő

kis pihi,aztán elölről.

2012. szept. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 VVMMvvmm ***** válasza:
0%

De megkaptam.Mindjárt sírni fogok.Amúgy szerintetek hány százalékat teszi ki az izomzatnak a víz?

A vízveszteség gyengüléssel jár és

bizony az ökölvívók pl nem olyan erőssek.

Egy példa: Evander Holyfeld súlyemelésben nem tudta legyőzni a röplabdás Karch Királyt.

2012. szept. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ez a holyfield vs kiraly összevetés több szempontból sem ideillő.

a verseny amin részt vettek 23 évvel ezelőtt volt.

ugyanannyit emeltek,király csak úszásban tudta legyőzni.

akkoriban holyfield még nem végzett súlyzós edzést,középsúlyban versenyzett ökölvívóként,később kezdett testépítéssel foglalkozni és így lett nehézsúlyú.

2012. szept. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 VVMMvvmm ***** válasza:
0%
Holyfield nem versenyzett a középsúlyban.
2012. szept. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 VVMMvvmm ***** válasza:
0%
Holyfield már 1988-ban felment a nehésúlyba a cirkálóból.
2012. szept. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 VVMMvvmm ***** válasza:
0%
Amúgy megtanulhatnál olvasni! Azt mondtam Holyfield nem tudta legyőzni Királyt.Logikailag ez döntetlent is jelenthet.Nem?
2012. szept. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Miért is vagyok én az idióta? Azért mert én űztem is a sportot és értek hozzá valamicskét? És ha érdekel, akkor kondiba is jártam, tehát képben vagyok. De el tudom képzelni, hogy te mennyit jártál küzdősportra/kondiba.
2012. szept. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!