Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem bírok enni! Mit csináljak?

Nem bírok enni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggelire szinte nem eszem semmit, hányingerem van tőle, de szószerint. Ebédre általában eszek 1doboz kefirt, akkor már tele vagyok. Anyám egésznap idegeskedik, próbálja a kedvenc ételeimet (amik régen voltak) főzni,készíteni, de egyszerűen rá sem bírok nézni... Próbál anyám hallal etetni, rizs, zöldségek, gyümölcsök, de semmi nem megy le a torkomon :s Ma ettem 4szem barackot, szédülök meg minden, de nem bírok enni :s kb 1hónapja ez megy... Mert előtte vagy 4hónapig diétáztam, amíg lefogytam (most vagyok 58kiló) akkor voltam 80. Fogytam 22kilót 4hónap alatt! Rengeteg sportal,és kevés szénhidráttal,sok fehérjével. De ma már ez nem így van.... :( Mit csináljak, hogy újra bírjak enni ?
2009. aug. 1. 19:46
 1/6 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok amúgy
2009. aug. 1. 19:48
 2/6 A kérdező kommentje:
Sőt, már a víznek a szagától is rosszul vagyok! Minden van itthon, sült hús, sajtok, tej, üditők, kenyér, pékárúk, sonka, szalámi, csirke, lekvár, krumpli.. stb :( De nem bírok enni!:(
2009. aug. 1. 19:51
 3/6 A kérdező kommentje:
Aludni akarok, mert fáj a fejem, de félek hogyha elalszok lesz valami
2009. aug. 1. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj fokozatosan, reggelizz keveset ebédelj keveset vacsorázz keveset, de próbálj meg enni mindenképp még ha nagyon rosszul is vagy mert az egészséggedbe kerülhet, sőt többe is, próbálj meg többször keveseket enni, még ha nagyon rosszul is vagy és olyat egyél amit szeretsz és tudod hogy valamennyit ha keveset is de tudsz belőle enni!
2009. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem meg sürgősen mondd el ugyanezt a háziorvosodnak is!


Ő sokkal jobban fogja tudni, mi volna a megfelelő segítség neked. Valahogy belecsúsztál egy -a szervezeted számára káros- folyamatba, ezen muszáj változtatni és úgy tűnik, otthoni megoldások nem elegendőek.

2009. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
egyértelműen összeszűkűlt a gyomrod, ezért tudsz keveset enni, de azért kellene főtt ételt is lagalább 1x és a reggel egészség szemponjából nagyon fontos. Az a legfontosabb, jó níílávn nem pörkölt, nehéz kaja, hanem kefír, gyüm9i, sajt , felvágott ilyenek.......
2009. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!