Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy csináljam?

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok.lány.164cm és 97kg Elég rég óta küzdök a kilókkal,eredménytelenül.Voltunk anyával orvosnál,azt mondta,hogy nincs hormonális bajom és a pajzsmirigyem is rendben van,de ha nem fogyok le cukorbeteg leszek.Elég sokat kell tanulnom,mivel most vagyok nyolcadikos és szeretnék egy jó suliba bekerülni.Nincsenek barátaim,mert félek,hogy elítélnének a kinézetem miatt.Tesi órán magasugrásnál,kötélmászásnál kinevetnek a lányok mivel nem tudom megcsinálni.A fiúk megnéznek,de csak azért mert 2x akkora vagyok mint egy átlagos lány.Előre félek,hogy mi lesz majd ha átmegyek egy másik suliba.

Anya is próbált velem lefogyni,együtt mentünk futni,együtt diétáztunk.

A legtöbb amit leadtam az 9kg volt,de visszajött majdnem az egész.Annyiszor elhatároztam,hogy ezen a nyáron lefogyok és ha visszamegyek a suliba meg sem fognak ismerni vékonyan.Hát ez nem jött be.Megint.Nagyon szeretnék végre lefogyni és úgy kinézni,mint egy átlagos 14éves lány.De nem megy.Nincs elég akarat erőm vagy nem tudom.Sokszor sírok,hogy engem senki se szeret,pedig tudom,hogy a családom igen is szeret de mégis egyedül érzem magam.Az osztályból az összes lánynak volt már fiúja kivéve nekem.Nagyon jó cuccokba járnak és én is szeretnék olyanokba járni,csak nem találunk sehol akkorát.

le akarok fogyni de nem tudom,hogy hogy.Minden nap kettőkor érek haza a suliból és fél hétig tanulok.A ballagásomra szeretnék valahogy lefogyni mert elég gusztustalanul fogok kinézni szoknyába.


2012. szept. 22. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
próbálj meg kevesebbet enni mint amennyit általában és válassz egy sportot amit tudsz rendszeresen csinálni. pl: egy órát bicajozni vagy fél órát futni:) nem kell megvonni magadtól semmit elég ha ritkábban eszed meg kevesebbet. sikerülni fog csináljátok anyuddal újra és türelem:)
2012. szept. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. szept. 22. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!