Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A nyaralás alatt ti fogytok,...

A nyaralás alatt ti fogytok, vagy híztok?

Figyelt kérdés

Ttöbbet esztek mint általában,vagy kevesebbet?

pl külföldön


2009. aug. 1. 23:23
 1/8 anonim válasza:
100%

Többet. xD

Ott megkell kostolni minden helyi kaját, ki tudja eljutok-e oda mégegyszer. xD

Nekem ami nagyon érdekes, hogy télen szoktam fogyni karácsonyy környékén. Karácsonykor ott a sok finom kaja amiböl énis sokat eszek, de a többi ember ettöl általáb hizik, én viszont karácsony tájékán leadok 4-5 kilot is, ami csak nyáron nyaralás környékén jön vissza.

2009. aug. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tavaly Görög tengerparton voltam.

Reggel 10 kor keltem, ettem egy szenyát, ittam hozzá vmit.

Strand. Viz, napozás...ugrálás, uszás, de semmi megerőltetés...csak természetesen.


3 kor kaja, fogyozni akartam fehérjét enni csak, de nem jött össze, szal szénhidrátdús ebéd 2-3 között.

MEgint strand.

Utána vmi kaja.

Esti séta.

10-11 között kb, vagy később szőlő ( ami ott nagyon édes, így még több benne a szőlőcukor)

FEkvés 0-1 körül.

Így nézett ki a napom.


Hazaértem, új farmert akartam venni, mert nyaralás előtt nem ért be a régi hosszú ( hideg volt akkor pont), de nem kellett, mert jo lett rám.


10 napot voltam kint, abbol 5-6 nap volt ez kb a többi kutlurális program és utazás.


De 3-5 kilót fogyhattam szerintem.


Lehet hosszu válasz lett, csak ki akartam hangsúlyozni h későn ettem szénhidrátokat, de volt ezen kivul is alkalmi kaja ( fánk, sütim gyros, stb. )

2009. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hátööö :D

én most jöttem vissza 10 napos nyaralásról...

előtte fogyóztam, leadtam 4kg-ot, azt simán visszaszedtem...

teljesen másképp kajáltam, mint amikor visszafogtam magam...

akkor Győri Édes Jóreggelt!-et szoktam, kevés főételt, gyümölcsöket, müzlit, gabonapelyhet...

hát a nyaralás: kifli, zsömle, paradicsom, felvágottak, csokik, chipsek, energiaital, cola, pizza, jégkása :D, hekk, sültkrumpli, sajtburger, mindenféle jégkrém, fagyi, gyros, gulyásleves, pizzáscsiga, pogácsa, virsli, szalonna, kürtöskalács...csak ennyi jut most eszembe :D

bocsi ha hosszú lett, csak fel akartam vázolni hízásom okozóit :D

2009. aug. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most voltam 10 napot a Balatonon, és híztam vagy 2-3 kilót :D de ott mindig hízok. Mindig kitágul ott teljesen a gyomrom és egész nap zabálok mert mindig éhes vok. Most fogyni akarok 3-4 kilót, h még szálkásabb legyek, mert am tök izmos vok, csak most jött rá zsír is. De én am bármikor megyek nyaralni, mindig hízok legalább 2-3 kilót. Vhogy ott nagyon sokat eszek mindig, és annyira nem mozgok sokat.
2009. aug. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Változó!

Ha eltudnunk menni nyaralni mindig a Balatonra megyünk.Felkelünk veszünk friss kaját(kenyér-zsömle) megreggelizünk(szenya),csinálunk kb.6szenyát levisszük a partra amikor éhesek vagyunk megesszük.Mikor visszamegyünk este a szállodába eszünk,vagy kimegyünk és lángost eszünk.

Inkább hízás,de nem sok,mert nem sok rágcsálnivalót eszünk és sokat mozgunk a vízben.

2009. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én mindig hízok, főleg ha külföldön nyaralunk, ott mindent meg kell kóstolni ha már kifizettem a szállodában... aztán meg sóhajtozom hogy milyen dagadt lettem :)
2009. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én most jöttem meg 1 hetes spanyol nyaralásból és tartottam a súlyom , pedig ettem mindent.( felfüggesztettem a diétám) na jó azért figyeltem , hogy ne egyek túl sokat meg nahéz kajákat. de én általában úgy vagyok ha bikiniben kell lennem akkor mindig kevesebbet eszek, meg a vízparton én nem is kívánom nagyon a kaját, inkább sok ásványvizet iszom.szóval rám jó hatással van a nyaralás :)
2009. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Se nem hízok, de nem fogyok.

Úgy általában nyáron inkább fogyni szoktam 1-2 kilót, mert melegben nem tudok annyit enni.

2009. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!