Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy ne hízzak meg nyaralás...

Hogy ne hízzak meg nyaralás alatt?

Figyelt kérdés

Annyi finom kaja lesz.:SS

Olvastam, hogy valaki ugyanoda ment, ahová majd mi megyünk, és 1 hét alatt 2 kilót hízott.:S

De én még úgy tervezem, hogy nyaralásig fogyok még kb másfél kilót, aztán ha visszajövünk, akkor folytatom a fogyózást, de nyaralás közben meg nem akarok 1-2 kilót sem visszahízni!!


Hogy csináljam??!

Köszi a válaszokat :)


2011. júl. 3. 22:10
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja, elfelejtettem leírni azt, hogy Spanyolországba megyünk, és félpanziós ellátásunk lesz. És, hogy a tengeri herkenytűket nem igazán szívlelem.

Persze nem fogom degeszre enni magam, de félek, hogy felcsúszik 1-2 kg + .

2011. júl. 3. 22:38
 2/5 anonim ***** válasza:
nem akarlak megijeszteni de tavaly mi is spanyolországban voltunk. 2 hét alatt +4 kiló jött rám.. :s
2011. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. de amúgy ha nektek is ilyen svédasztalos dolog lesz, akkor ott nagyon sok mindenből lehet választani. vannak finom saláták, saláta öntetek és rengeteg féle hús is, szóval biztos van csirke is és azt nyugodtan eheted. :) reggelinél pedig szokott lenni tk kenyér is.
2011. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
marha egyszerű, ne foglalkozz a kilókkal...egyél, amit megkívánsz és sportolj, gondolom, lesz lehetőség úszásra, futásra, nyilván fitness terem is lesz, valószínűleg még tornaórák is ;)
2011. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én spanyolban nyaraltam tavaly és még fogytam is. hogy hogyan? rengeteg tengeri kütyüt ettem salátával. sokat úsztam és sokat sétáltunk , kirándultunk. ott sem ittam cukros löttyöket és nem nassoltam állandóan. persze néha egy fagyi vagy jégkrém belefért. mondjuk én a nagy melegben nem is kívánom annyira a nehéz zsíros, illetve a sok kaját.
2011. júl. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!