Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyaralás alatt fogyúkúrázzak?

Nyaralás alatt fogyúkúrázzak?

Figyelt kérdés

OLyan szépen lefogytam 15 kg-t, nem most akarom elrontani. De mégis nyaralás... egy kis fagyi, egy kis gyros ( nem pitában), egy kis tengergyümölcse belefér este? Nem minden napra gondoltam.Vagy felejtsem is el? Olyan jó lenne, mégis csak nyaralás. Itthon sosem fagyizok, nem eszem éttermi ételt. Napközben rengeteget úszom, valamint ilyen étrendre gondoltam:


reggeli: zabkása vagy 2 szelet tk. kenyér felvágottal, sajttal vagy tojásrántotta

tízórai: vagy gyümölcs vagy gyümölcsturmix vagy natúr joghurt almakarikával

ebéd: zöldség egy kis felvágottal.


Híznék?


2011. júl. 17. 23:02
 1/7 A kérdező kommentje:
* persze nem ennék meg 5 gombóc fagyit, egy alkalommal 1 elég lenne. gyroshoz sem ennék monjduk sültkurmplit, hanem salátát. meg a tengergyümölcséhez is.
2011. júl. 17. 23:05
 2/7 anonim ***** válasza:
NE. Persze ne ess túlzásokba, de ne fogyózz!
2011. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvezd a nyaralast! Hidd el attol a gomboc fagyitol nem fogsz meghizni! A tengergyumolcse pedig amugy sem a hizlalo etelek koze tartozik. Mertekkel de ehetsz mindenbol! Erezd nagyon jol magad! :)
2011. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. júl. 17. 23:30
 5/7 bix ***** válasza:
84%
nyaralások alatt én "tombolok" habzsidőzsi van:) pizza, sör, minden amit egyébként messze kerülök. nem halsz bele, érezd jól magad. ha hazajöttél folytatod ahol abbahagytad
2011. júl. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi neked is :)
2011. júl. 18. 15:00
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha este tenger gyümölcseit, húst zöldséggel eszel az nem hízlal, hacsak nem 15 kilót eszel meg, de nyilván nem, szal nyugodtan. És a fagyi is kevésbbé hízlal mint a süti állítólag, szóval ne fogd vissza magad nagyon. Nem azért mész h azt meséld a gyerekednek, h nem emlékszel milyen volt a nyaralás, de az biztos h a kalória táblázat a homlokodra ragadt.
2011. júl. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!