Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerült már valakinek 1 hét...

Sikerült már valakinek 1 hét alatt 5kg-ot fogynia? Koplalással?

Figyelt kérdés
Azt tervezem, hogy csak kávét és ásványvizet iszok 1 hétig, mellé 2db citromleve 1 bögre zöld teával és ennyi. Hétköznap délutántól estig séta a házban és hétvégén meg egész nap. 5kgot kéne fogynom, nagyon fontos lenne, egy fiú miatt. Jövőhéten pénteken vagy szombaton már találkoznék is vele. Kétségbeestem, kérlek segítsetek!
2012. szept. 26. 17:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
mennyi idős vagy? Én nem tartom jó ötletnek, hogy szinte semmit nem eszel egy hétig. Ha már nagyon ragaszkodsz ehez az elvhez, akkor legalább almát egyél.....az nem hízlal, és nagy a víztartalma.
2012. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
16, 175 cm körül
2012. szept. 26. 17:42
 3/13 A kérdező kommentje:
Súlyban 60-61 kg... Szóval 6-7 kilót szeretnék még ledobni, de már az 5 kg is jó lenne
2012. szept. 26. 17:45
 4/13 anonim ***** válasza:
Már milliószor el lett mondva hogy ez szar ötlet. Egyébként mit szólnál hozzá ha tegyük fel lemegy 5 kiló találkozol a pasival hú legyen még tali vagy összejöttök és szépen visszahízod a tripláját annak amit leadtál mert a szervezeted nem fogja annyiban hagyni a koplalást de inkább olvass utána
2012. szept. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem híznám vissza, mert vigyáznék. Főleg ha összejövünk akkor a kaja szinte eszembe se jutna. Egyszer már leadtam olyan 10 kg-ot... vissza is szedtem, mert nem vigyáztam eléggé.. Abból leadtam azóta 3-4 kg-ot, de még 5-6-ot le akarok adni. Szóval bármit megtennék ezért a fiúért és magamért hogy végre szépnek lássam magam, mint régen...
2012. szept. 26. 17:53
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt gondolod, vagy tudod. Mert tévedni az emberi dolog!
2012. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Az egyik barátnőm most 17 éves, és 160 cm magas. Őis hasonló elhatározást akart követni, de 3.nap elájult, és kórházba került. Egy hétig nem engedték ki, és nem mehetett sehová.Gondolj bele, ha te is rosszul leszel, mert nem bírja a szervezeted, akkor a randi is elmaradna.
2012. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem igen most pedig 75 kilósan kinlódok hogy lefogyjak 60 ra ismét

ne ccsinálj ilyen baromságot

2012. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a lényeg lemaradt :mert visszahízod!
2012. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Istenem... ha azon az 5 kilón múlik minden, akkor a fiúnak nem is tetszenél igazán... ha 50 lenne, megérteném a sírámodat... hülye tinédzser...
2012. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!