Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok 167 centi es...

14 éves vagyok 167 centi es 44 kilo. Valahanyszor tukorbe nezek mindig kovernek latom magam. Sokan mondjak h tokeletes alakom van de en nem igy gondolom. Anyukam szerint mar tul sovany vagyok. Szerintetek idealis ez a testsuly, nem tul sok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 20:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
tudom ez igy kimondva kevesnek tunik, de a baratnom 50kilo es 10x vekonyabb mint en:/ es o az akire en azt mondom h nagyonszep alakja van es tenyleg semmi koze egy anorexiashoz
2012. szept. 27. 21:33
 12/15 anonim ***** válasza:

látom, kicsilány tényleg nem hatol el hozzád, amiket írunk, igaza volt az előttem szólónak

végülis mit vársz tőlünk, hogy igazoljuk, hogy kövér vagy?

a barátnőd mennyi az 50 kilóhoz, 170 centi? :(


"sokan mondják, hogy tökéletes alakom van"....miért nem hiszel nekik, mit akarsz még? csont és bőr, beesett szemű drogos modellekhez hasonlítani?

2012. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Vagy nem is érti, mit papolunk itt neki az egészséges életmódról.

Itt van egy pár cikk, hogy szemléltessem, milyen úton haladsz. Talán (!) felfogod a lényegét:

[link]

[link]

2012. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Jesszus! Én csak egy kilóval vagyok több, és állandóan az jár a fejemben, hogy legalább még hízzak 5 kilót. És ugyanilyen magas vagyok.
2012. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem azért... de szerintem anorexiás vagy :(
2012. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!