Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futastól lehet sokat fogyni?

A futastól lehet sokat fogyni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ha továbbra is sokat eszel,akkor futhatsz te akármennyit,egy dekát sem fogsz fogyni,
2012. szept. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A " futás " túlságosan átlagos ahoz, hogy bármilyen fogyási mérték is meghatározható legyen.


A futás mennyisége és az étrend minősége alapján dől el, hogy milyen eredményre számíthatsz.

2012. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kalóriát lehet vele égetni.

ez meg nem feltétlen azonos a fogyással,ha a cal bevitel továbbra is pluszban marad.

ezért az érvényes amit az első írt.

2012. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen!
2012. szept. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 m.aliz80 válasza:

Minden mozgástól lehet fogyni, persze ha nem majszolsz be utána egy pizzát:) Sajnos a túlzott koplalás sem vezet sikerhez.Ha egész nap nem eszel semmit, nem viszel be kalóriát, akkor nagyon nehezen fog menni a futás, mert nem lesz energiád. Másrészt nem lehet meghatározni, hogy hány km-t kell futni.Minimum 40 perc futás kell ahhoz, hogy a zsírégetés beinduljon, habár ez is testalkat kérdése, illetve az, hogy a bizonyos plusz kilókat mennyi idő alatt szedted fel.Sokszor elveheti az ember kedvét más gyors sikeressége, mikor azt hallod , hogy 2 hónap alatt 8-10 kg-ot fogyott valaki.Én is fogytam már 40 kg-ot, igaz terhesség alatt szedtem fel( 6 hónap alatt) a plusz súlyt, és futással kb 5 hónap alatt ment le.Szóval tényleg nem mindegy, hogy a kis zsírréteg mióta raktározódik az emberen:) Visszatérve az időre: ne csak kilométerekbe számold,

hanem időben is.3km-t le lehet futni 15 perc alatt is, és 1 óra alatt is. Én úgy érzem, és ez tényleg csak szubjektív...,hogy minimum 5-6 km kell a fogyáshoz, és egy idő után mikor már jól megy, akkor is növelheted a távot, illetve a futási időt szűkítsd le.Ha Budapesten élsz, iktass be heti egy Gellért-hegyi futást, fenekeden látványos eredményt tapasztalsz:)

2012. okt. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!