Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hozzáértők PLS! Milyen futópad...

Hozzáértők PLS! Milyen futópadot érdemes venni? Lehet fogyni a futástól?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni futni, és arra gondoltam, hogy akkor vennék egy futópadot, de sajnos nem tudom, hogy hol lehetne ennek utána nézni.


Érdemes venni használtat? Ha igen, akkor mire kell odafigyelni? Amúgy mindegyik futópadon lehet nehézségi fokozatokat állítani, vagy van olyan is, amin nem?


Mire figyeljek? Segítsetek!


TX


27 L



2011. nov. 13. 18:20
 1/6 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy már jön a hideg és pl ma is kimentem futni, de már érzem, hogy sokáig ez így nem fog menni, mert megfázik a tüdőm. Ha az ember intervallumozik, akkor ugye nem tudom az orromon venni a levegőt a zihálástól.


Viszont nem 400 ezer forint értékben keresek...szóval mi a legolcsóbbak közül a jó futópad kb?

2011. nov. 13. 18:22
 2/6 anonim ***** válasza:

Most még napközben nicns annyira hideg,kezdj el most kocogni kint,először szerezz inkább egy kis állóképességet,a nulláról rögtön intervallumozni többet árt,mint használ.

1-2 hónap alatt,mir ejönnek a kemény minuszok megtanulsz helyesn futni,és lelélgezni,fel kell öltözni normálisan ,és akkor nem kapsz tüdőgyulladást. Ezt első kézből garantálhatom,én tavaly is végigfutottam az egész telet


A futópadot értelmetlen pénzkidobásnak tartom,nem helyettesiti a friss levegőn való sportot,és terepen sokkal hatásosabb is,több kalóriát égetsz.Arról nem is beszélve,hogy egy futócipő hobbi futásra bőven meg van 20-25 ezerből,és nagyon sokáig nem kell újat venni

2011. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy 10alkalmas konditerem bérleg 5-10ezer forint körül van, és ott van futópad. ráadásul akkor már tudnád a gépeket is használni pluszba.
2011. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
GYEREKEK! LÉGYSZÍVES MOST NE EZT ÍRJÁTOK, hanem a KÉRDÉSRE válaszoljatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Én lesz@rom a kondibérletet, meg a futócipőt! Futópadot akarok pont amiatt venni, hogy közben ha esetleg megy valami a TV-ben akkor tudjam nézni, meg zenét hallgatni....
2011. nov. 14. 07:46
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja és ha minden nap eljárok abba a "10 alkalmas 5000Ft-os" konditerembe, akkor avval kvasok pénzt el lehet cseszni. Ennyiből egy év alatt kijön egy futópad és azt csak egyszer kell megvenni.


Futni már futok január óta napi 1 órát. Szóval most már jó lenne egy gép is.....de a kérdés még mindig adott...

2011. nov. 14. 07:48
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Te aztán jó bunkó vagy hallod:) Ha január óta futsz,akkor mi a f@szért kérdezed meg,hogy lehet e fogyni tőle?Lehet igen,ha nem zabálsz mellette mint egy disznó

azért se fogom mostmár leírni,mire kell figyelni.rohadj meg,hisztis pcsa

2011. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!