Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon aggodom aug. -ban...

Nagyon aggodom aug. -ban megjött kétszer a menstuáciom 6án és 27 én de most szeptemberben nem. Egyébként fogyokurázom wu long teazom lehet amiatt am kaloriát számolok. Lehet azért mert mult hónapban 2szer volt?

Figyelt kérdés
am számitásom szerint most 24én kellet vna lehet nem jol számoltam.
2012. szept. 30. 08:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs miért aggódnod, bármilyen változás adott hatással lehet a szervezetedre nézve, ami különbözőképpen nyilvánul meg. A havi ciklus változása gyakori jelenség fogyókúrázás esetén, főleg amennyiben a választott fogyókúra nagy mértékben különbözik az eddigi étkezési stílustól vagy egyszerűen szélsőséges.


Egyetlen eltérés még nem feltétlenül probléma, viszont a gyakori ingadozás utalhat arra, hogy valami nincs rendben és figyelni kell arra, hogy a belső egyensúlyt ne borítsad fel, mert egyetlen diéta sem ér annyit.

2012. szept. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!