Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nagyon sok? Szerintem igen.

Ez nagyon sok? Szerintem igen.

Figyelt kérdés

168cm vagyok. 51kg. Mellben:90cm, derékben 65cm, csípőben90cm, 16/L

Nagyon kövérnek érzem magam. Amikor felveszem a csípőnadrágomat akkor egy kicsit oldalt kibukkan a pocim és ez nagyon zavar. Hiába fogyókúráztam. Meg még az is nagyon zavar, hogy összeér egy kicsit a lábam meg egy kicsit nagy a fenekem. Pedig nagyon sokat suoktam mozogni, otthon amikor egyedül vagyok órákat szoktam rubint réka dvd-re tórnázni. Egész nyáron majdnem minden nap eszt csináltam.


2012. szept. 30. 10:40
 1/5 A kérdező kommentje:
ezt-et akartam írni
2012. szept. 30. 10:41
 2/5 anonim ***** válasza:

A választ te is tudod, már csak abból ahogyan írtad például azt, hogy " KICSIT oldalt kiubukkan a pocim ", " összeér egy KICSIT a lábam ", " egy KICSIT nagy a fenekem "-> mindenhol a méret minimalizált változatát használod, ennek ellenére a kérdésedben használod csak azt, hogy " sok " - Nyilván mivel te is érzed, hogy ez távolról sem sok.


A mozgást továbbra se hagyd abba, viszont reálisabban közelítsd meg saját magad, ugyanis az adataid alapján egyértelmű, hogy nincs probléma.

2012. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Adatok alapján nem sok, inkább nagyon kevés.


Szerintem túl kicsi a nadrágod, azért buggyan ki a nem létező felesleg.

2012. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem lehetsz kövér max zsíros de nem hiszem rakj fel eegy képet
2012. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre nem fogyókúra kell, hanem formázás, de teljes normális, hogy van egy kis buggyanás, ugyanis lány vagy, kamasz vagy, és kell is legyen, ha nem vagy pl. Rubint Réka, aki mindennap keményen odatesz évek óta. Ennyi súly mellett csak kis hurkákat tudok elképzelni, mint ami kolesz társamon volt és agyvérzést kapott tőle.
2012. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!