Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok egy hét...

Hogyan fogyhatok egy hét alatt 3 kg-t? (Nem kell megtartanom a súlyt, nem vagyok túlsúlyos, egyetlen mérlegeléshez van rá szükségem, de ahhoz elkerülhetetlenül. )

Figyelt kérdés

Hosszú történet röviden: Ázsiában dolgozom, ázsiai cégnél, nem nemzetközi környezetben. Az éves egészségügyi felmérés közeleg. Most derült ki, hogy nem BMI-t néznek, illetve a magasságot nem veszik figyelembe, hanem csak a hazai adatokat, így egy 35-45 közötti nő 56 kg felett egészségügyi kockázatot jelent, és az egészségbiztosításom besorolása drasztikusan romlana. 170 cm vagyok, jelenleg 58.4 kg, azaz jóval magasabb az itteni korombeli nőknél, de úgy tűnik, ezt nem hajlandóak figyelembe venni.


Hogyan tudnék egy hét alatt lemenni 56 kg alá? A súlyt nem kell megtartanom, és a a cél érdekében az egészségtelen módszerekre is nyitott vagyok, önfegyelmem van. Minden segítséget nagyon köszönök.


(Természetesen azzal már próbálkoztam, hogy meggyőzzem őket, hogy más a testfelépítésem, a magasságom, és ezt vegyék figyelembe, egyelőre sikertelenül. Nem akarom kockáztatni az egészségbiztosítási csomagom, ezért más választásom nem nagyon maradt.)


2012. szept. 30. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Oké.

Amennyi szabad időd van, azt mozgással töltsd, de úgy, hogy jó alaposan leizzadj, mindennap csináld. Lehet otthon is DVD-re. Nekem a tesi tanárom azt monda, hogy kb. 30-40 perc, mire a zsírégetés beindul, előtte a glikogén raktárak ürülnek, és a pulzusnak is magasan kell lennie, mert abban a tartományban ég a zsír. Passz, de nem árt, ha gyilkolod magad a szent cél érdekében.

Szokásos: kerüld a cukrot és a lisztet, egyél keveset, de azért vigyázz, ne ájuldozz!

6 után ne egyél, de ha mégis, akkor csirke mellett zöldséggel, szokásos ilyenkor ajánlott kaják, kis túró, de semmi szénhidrát.

Rengeteg folyadék! Érdemes lenne olyan tea, ami vízhajtó, mert a víz is súly.

Nekem 1 hét alatt 2 kg lement, bár nekem könnyebb, mert bőven van miből, nem tudom, hogy ez neked hatna-e.

Ha mész méredzkedni, úgy menjél, ha lehet, hogy se nem ettél, se nem ittál, kipisilted, kakiltad magad, mert biza az is lehet plusz egy kiló...

2012. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A drasztikus megoldás a vízhajtó és az, hogy mérlegelés előtt 24 órával már nem eszel, nem is iszol, csak öblögetsz. Van egy barátnőm aki modell, egy szál zsír nincs rajta, de pont az ázsiai munkáknál neki is brutál szigorú mérlegelések voltak. 180 centihez nem lehetett 50 kg fölött, ezt csak úgy tudta megoldani, ha dehodratálta a szervezetét mérés előtt.
2012. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 poiu ***** válasza:
Én erre az Atkins diétát ajánlom: egyél sok húst és minimális zöldséget (max napi 30 g szénhidrát). Ezzel éhezés nélkül lehet egy hét alatt 4-5 kilót fogyni (aminek egy része víz). Ha ez nem lenne elég, akkor az utolsó napra jó 2-es tanácsa.
2012. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!