Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így finom lenne, vagy...

Ez így finom lenne, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Egy kornspitz kettévágva, és melegszendvicsként sütném meg ám...

Nincs itthon sajt, úgyhogy azt csinálnám, hogy túrót kennék rá, és bele a sütőbe, megpírítani. Zsírszegény a túró, nem is tudom hogy kenhető-e egyáltalán, mert most vettem először ilyet. Tehát ez lehetséges-e? Nem savanyodik meg a sütőben vagy bármi? Ha lehetséges fűszerezném is valamivel, ötleteknek örülnék! :)



2012. okt. 1. 19:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
tyű, hát nem is tudom. ha már túró, akkor ajánlanám a kőrözöttet. hagymát beleszelsz, kis kanál pirospaprika, kis fokhagyma, esetleg paprika... :) és nyamm
2012. okt. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja és reggelire lenne, nem most!! :)
2012. okt. 1. 19:12
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Finom lenne de felejtsd el ha le akarsz fogyni.
2012. okt. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miért? Mit ehetek akkor reggelire? Azt hittem a teljes kiörlésű kornspitz, és a túró teljesen rendben van..
2012. okt. 1. 19:23
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Ne egyél semmit. Délben is keveset egyél, meg vacsorára is.

Úgy nem lehet lefogyni ha zabálsz. Ha keveset eszel lefogysz.


Tudom hogy ez nehéz, főleg lelkileg de csak így működik.

2012. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Te normális vagy? Gyanítom hogy nem..

Miközben én rendesen étkezem, addig te csak koplalj, majd háromnaponként amikor már nem bírod, zabálj be chipszből, csokiból,aztán ülj a sarokba, hullajts el pár könnyet hogy már megint belebuktál a diétádba. :)

Drága életem, egy kornspitz túróval egyáltalán nem sok, zabálásnak meg végképp nem lehetne nevezni.

2012. okt. 1. 19:31
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, nem normális. persze hogy reggelizz, de nekem is jobban hangzik a kőrözött. De őrölt köményt is tegyél bele, attól lesz jó íze. Vagyis nem muszáj csak szerintem úgy a jó :D
2012. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ja és még valami - a kőrözöttbe tejfölt is szoktak keverni. utolsó voltam
2012. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek, akkor már megvan a reggelim. :)
2012. okt. 1. 19:35
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Én nem azt mondtam hogy 3 naponta egyél, hanem hogy reggelire ne egyél semmit. Én se eszek mégis élek s virulok.
2012. okt. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!