Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit lehet hízni 1 hét...

Mennyit lehet hízni 1 hét alatt folyamatos zabálással?

Figyelt kérdés

1-2 havonta rámjön a zabálhatnék, és olyankor borzasztó sokat eszek napokig. Múlthéten mértem magam, meg ma reggel, és mindössze 3 kilót híztam 1 hét alatt (nem aggódok mert úgyis leadom, mindig így van...)

Pedig múlthéten annyit ettem mint egy disznó. literes fagyit nyomtam le együltő helyben, csokit,csipszet zabáltam késő este, napont 5-6 szor ettem. Mondjuk mindemellé rengeteg dinnyét ettem és sok vizet is ittam a meleg miatt. Létezik hogy csak 3 kilót híztam? Legalább 5re számítottam!

Mennyit lehet hízni 1 hét alatt maximum?


2009. aug. 4. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit bután jön ki ez a kérdés ebben a fogyókúrás kategóriában. :)


Ha a fent leírtak alapján veszünk pl. 1 liter vaníliás fagyit, akkor az 1720 kcal és 301 g szénhidrát. Két tábla tejcsoki mogyoróval (200 g) 1222 kcal és 82, 6 szénhidrát. Ehhez vegyünk még egy adag chipset (5 dkg), ami 50 g szénhidrát 278 kcal.


Ez rengeteg, nem? :)


De szerintem simán lehet, hogy csak ennyit híztál, örülj neki. Annak is, hogy hamar le tudod adni. Más a kalóriák számolgatásával sanyargatja magát egész életében.

Viszont ha rád tör a féktelen zabálás, aztán meg fogyózol, akkor figyelj arra, hogy kíméld a bőrödet...


'Mondjuk mindemellett...' - gondolom, ez pozitív felvezetés, hogy volt ott egészséges dolog is. Nos, tévhit szerintem, hogy a dinnye olyan fogyókúrás és jó gyümölcs, mert sok víz van benne. Két-három kocka dinnyében 29 kcal és 6,5 gramm szénhidrát van, ami nagyon magas, a hízás szempontjából!


Szóval csak csínján a plusz dinnyével, nekem a fogyi alatt jutalom édességnek számít! :)


Szerintem ha rengeteget eszel, nem mozogsz semmit akkor 2-3 kiló a maximum, de ez is drasztikus hízásnak számít.

2009. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ne akarj rekordot dönteni hogy mennyit lehet hízni egy hét alatt :) szerintem 3 kiló is elég sok.
2009. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ó nem akarok n rekodrot döntögetni :) csak tényleg úgy éreztem hogy sokkal többet híztam mert ma reggel már az egyik melltartóamt fel se tudtam venni mert szorított. Aztán a méricskéléskor láttam hogy csak 3 kiló a plusz és nem értettem hogy akkor mégis miért érzem úgy magam mint egy zsírosbödön, mikor ha felszalad 3 kiló azt jóformán meg se érzem.

Létezik olyan hogy valaki akár 7-8 kilót is felbír szedni 1 hét alatt? csak kiváncsiságból kérdezem, nem akarom kipróbálni :D ma már visszafogottan eszek és nőiesen :D

2009. aug. 4. 13:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez tetszik visszafogottan és nőiesen:D

Ha a melledre megy akkor meg örülj

2009. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 7-8 kilót nem lehet hízni egy hét alatt, az több mint napi 1 kiló hízás lenne. bár nem vagyok szakértő , nem tudom.
2009. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
huh nekem ez simán menne de szerintem akár többis sajna de vissza fogom magam
2009. aug. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!