Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyugtassatok meg, hogy ez...

Nyugtassatok meg, hogy ez kövér és nem normál, ugye?!

Figyelt kérdés

Sok emberrel vitázom magamon. Én keményen diétázom, mert 55 kg szeretnék lenni. Én úgy gondolom, hogy egy 170 cm magas nőnek az egészséges testsúly az 55 és 60 kg között van, de inkább 55-58kg.


Én nyár elején kb. 60 kg körül voltam és kitűnően éreztem magam. Bár mondjuk még ennél a súlynál is volt felesleg deréktól lefelé, de hát ez minden nőnek a baja, ami még keményebb diétával eltűntethető.


Viszont most undorítóan meghíztam. 70-71kg lettem. Elrontottam a normális életmódot -nem is értem, hogy hogyan- és sajnos emiatt meghíztam. Most visszaálltam a diétára, illetve próbálok rá visszaállni, hogy most nem hogy csak 60, hanem hogy az alá is menjek.


Mások (családtagok és egyéb emberek) azzal jönnek, hogy jóóóóó vagyok én így, meg hogy nem kell fogynom, mert így jobban nézek ki, stb.stb.


Én meg egyszerűen elhányom magam, amikor tükörbe nézek, mert undorító hájköteg az egész testem. 62 cm széles a combom, ami már nem emberhez méltó méret! Ilyen vastag nem hiszem, hogy van bárki is, akinek ilyen lenne a lába!


Na szóval szerintem keményen elhízott vagyok. S ezen kötekednek velem. Szerintem nekem van igazam, nem?!

Ennyire elferdült volna a világ, hogy az ilyen hájas g.cik, mint én ez lenne az "átlag" és a megszokott. Hát nekem ez nem tetszik...



2012. okt. 4. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nincs igazad.attól függ hogy oszlik el


170 centi vagyok,55 kilósan sovány voltam. 65-re kellett felhiznom (nehezen hizok,orvosi segitséggel sikerült) hogy ne a csontjaim látszódjanak ki.

60 alá nem szeretnék többet menni,mert tényleg nem jó ha kilós a bordám.

25/N

2012. okt. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én szerintem madárcsontú vagyok, így rajtam ha súly van, azt a zsír teszi ki és nem a "nehéz csont".
2012. okt. 4. 11:29
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem írtad le hogy hány éves vagy..? Én pont totálisan ugyan ebben a cipőben vagyok,de azért nem írnék ilyweneket magamról!Először is!Nem vagy kövér,csak van egy kis felesleged!Még normál kategóriába sorolható a tested,de ha te nem érzed magad jól benne,akkor szerintem is fogynod kell!Nem azért mert rettentően kövérnek tartalak,hanem mert tudom milyen érzés,mikor nem azt látja az ember a tükörbe,amit megszokott,vagy amit kényelmesnek érez,vagy mikor"basszus ez a gatya még 2hónapja simán feljött mostmeg rohadtul szorít"feelingje van az embernek..:)) Én 20éves lány vagyok 170cm most 69 kg.:( Nyáron már elértema a 60-at ,régebben voltam alatta is és 55kilósan éreztem magam igazán jól,nőnek!És 55kg nem kevés!Bár ez testalkattól is függ!Én vékony csontú vagyok és rajtam a sok kg az zsír!De a barátnőm ugyan ezzel az adatokkal vastag csontú és izmosabb,szóval rajta nem látszik hogy mennyi kg.Nekem nagyon szar alkatom va sajnos,amint abbahagyom a tornát vagy picit elengedem magam rögtön löttyedt leszek...Sajnos most 2hónapja nem tornázom és a kajára se figyeltem annyira oda,mert nagy kavar volt az éltembe,külföldre költöztem,és most tartok ott hogy minden helyreállt és újra vissza szeretnék állni a megszokott egészséges és fitt életmódomra...Ha gondolod csinálhatjuk együtt.:)) Ugyan azok az adataink,ugyan úgy érezzük magunkat,de sose mondd magadra hogy kövér vagy!!Mert nem vagy az,csak van rajtad egy kis plusz,de kitartó munkával gyönyörű karcsú nőci leszel nemsokára(mert ha nem adjuk fel akkor nem sok idő ezt a pár kg-t ledobni:D )

2012. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel abban,hogy tényleg személyenként változik!2.voltam
2012. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A köver túlzás, de ha vekony csontozatod van es nem vagy valami izmos, akkor van rajtad felesleg.

En amúgy 170cm vagyok es 60 kg-osan nincs rajtam egy deka felesleg sem. Totál lapos a hasam, picit kiállnak a bordáim, a gerincem stb., mondjuk nekem nincs bajom ezzel. 54 kg-osan pedig mindenki betegnek hitt. Anorexiásnak neztek. Szóval en nem szeretem az ilyet, hogy x cm-hez x kg a jó. Ilyen nincs. Max az lehet, hogy neked így jó, a te testalkatodhoz.

2012. okt. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én az orvosilag elfogadott álláspontot tudom neked mondani:

Ehhez a magassághoz a BMI-d 68 kiló alatt normális, tehát most picit túlsúlyos vagy.


A kívánatos átlag súly az 62 kg, 55 kilósan sztem már nagyon sovány lennél.

2012. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
"picit" vagyok csak túlsúlyos? Hallod, olyan vagyok mint egy zsíros göbe...
2012. okt. 4. 14:41
 8/14 anonim ***** válasza:

3 kilóval könnyebben az orvosi ajánlások szerint már a normál kategóriába esnél. Nyilván nem tükörre ad az ember, esetleg centire, narancsbőrre, akármire, mert ezek csak számok, nem jelentenek igazán semmit.


De az egészségügy elvárásai alapján, igen, csak picit vagy túlsúlyos.

2012. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fuck!Akkor egy eszméletlen ronda zsíros hájpacni vagy,ha ezt akarod hallani!Más válasz úgyse érdekel téged...
2012. okt. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A BMI f*szság. Egy nő akkor szép, ha van rajta egy kis felesleg, de annyi, ami nem narancsbőr. Szerintem a nagyon véknyak nem szépek.
2012. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!