Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülne 10 hónap alatt 20...

Sikerülne 10 hónap alatt 20 kg-t fogynom?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Sikerülne 10 hónap alatt 20 kg-t fogynom, úgy hogy csak tízóraizom, és ebédelek, tehát már vacsorára semmit nem eszem, max egy kis gyümölcsöt, vagy egy joghurtot plusz mellette minden este fitneszezek 20 percet, és még kemény tesióráim is vannak, ja és még bicajozni is szoktunk menni a barátaimmal míg jó idő van. Nem beszélve arról, hogy egy hónapban 2-3 alkalommal megyek úszni 3-4 óra hosszát, és reggel meg délután vagy bicajjal vagy gyalog megyek suliba. Jó a suli gyalog 15-20 perc, de az a kis mozgás is jót tesz . Ilyen érvek és kitartás mellett sikerülhet?
2012. okt. 4. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Írni akartam, hogy az idő rendben lenne.

DE mivel a leírásból látszik, hogy nem tudsz táplálkozni, így nem igazán valószínű. Amíg nem reggelizel, nem eszel normális ételeket (hanem ilyen egyértelműen zsírosító, káros joghurt és gondolom más tejtermékek, kenyér, gabona, krumpli az alap élelmiszer nálad) addig véletlen kérdése az egész. És véletlenszerűen kevesen fogynak le, vagy kevesen egészségesek.


Húst és zsírt, zöldséget kellene enni. EZT REGGELIZNI, mert a legfontosabb étkezés. Esti edzés után is enni kell, de kevés elég már estére.

3-4 órán át úszol, abba beleférne egy jóga vagy Taiji edzés. Az úszással semmit sem nyersz, ezek erősítenék a tested, pozitívan hatnak az egészségedre. Oké, az úszással legalább mozogsz és ízületkímélő.. de ilyenre elpocsékolni órákat, fölösleges.


Nem tudod, de ha nem ennél csomó gabonát, tejet akkor nem zsírosodna a tested. Tehát nem kéne órákon át edzeni.. Hanem jutna időd értékes dolgokra, például táplálkozásról tanulni, a szénhidrátok, tej káros hatásairól informálódni.

2012. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy év alatt adtam le, de közben kiderült, hogy hamarabb is lehet, ami egészséges.

A 20 perc fitneszt fél-egy órára állítsd át szerintem! Menni fog, csak kitartás kell.

2012. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2012. okt. 4. 18:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen , ezen már én is elgondolkodtam hogy lehet hogy több időt venne igénybe a sikeres fogyás sőt biztos , de végül is nekem az idő az nem számít csak az hogy sikeres legyen a fogyás, és kitartó leszek, mert anélkül szinte semmit nem ér . Köszönöm , meg is fogadom a tanácsod , többet fogok mozogni !
2012. okt. 4. 18:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha vacsira úgy eszel gyümölcsöt, hogy előtte aznap mást is ettél, a gyümölcs alkohollá fog változni. És a joghurtot sem javaslom.Szerintem heti egyszer tarts gyümölcs/zöldség napot, a többin pedig egyél normális kajákat. Ha nincs elég energia az ételedben, és közben sokat mozogsz, kifárasztod magad, nem lesz energiád és összeesel.

Én azt javasolnám, hogy egyél egészséges, tápláló ételeket, pl. Reggelire műzli, tízóraira rizspufi(vagy nem tudom minek hívják azt a kocka alakú rizsfelfújtat), ebédre csirkemell zöldségkörettel, vacsira pedig mondjuk hal. Mindig mást egyél, és ne egy kilónyit, hanem keveseket. Sokszor kicsiket. Én 3nap alatt fogytam 2 kilót ezzel a módszerrel. Mondjuk én amúgy is 164/50 vagyok, de nyáron felszedtem 3 kilót, amit egy hét alatt levittem minden megerőltetés nélkül. És azt a 3 kilót pont úgy szedtem fel, hogy nem reggeliztem, csak ebédeltem majdnem egy egész pizzát, meg este 11kor ettem vacsorát.

sok sikert!

2012. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

A gyümölcs alkohollá bomlik (megerjed a belekben, baktériumok által) egy erős túlzás. Előfordul, de nem akkor ha a nap folyamán mást is ettünk. Gyümölcsöt nappal kell enni, más étkezésektől külön. Legalábbis célszerű így tenni.

Reggel nem jó, zsírokkal, fehérjével kell segíteni az emésztést, ekkor van sok enzimünk, epénk..


Tápláló étel: na a müzli, az nem tápláló. Sok ch (ami nem jó energia, nem segíti a reggeli emésztés stimulálását, fáradság jön csak utána és rossz emésztés) van benne. Glutén, fitátok, lektinek.. Tejjel eszik, még rosszabb.

Hús, zsír, zöldség (tojás, szalonna..) ajánlott reggel (is), de reggelre fontos a hasonló. Vagyis tényleg ideális lenne.


A többivel egyetértek, hal stb. ez természetesen mind jó. De a hal jó ám reggel is!

2012. okt. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! Igazság szerint nem szoktam reggelizni , csak tízóraizom, mert már nincs időm suli előtt enni . Igazán hasznos válaszokat írtatok. Megpróbálom megfogadni a tanácsotokat , és így már remélem sikerülni is fog a fogyás . Még egyszer köszönöm szépen !
2012. okt. 5. 14:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Igazából kisebb kunszt ez a fogyás, mint ahogy az a sok 1000 kérdésből következik.

[link]

2012. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk ez igaz :) Köszönöm a linket !
2012. okt. 17. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!