Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tüntessek el egy hónap...

Hogy tüntessek el egy hónap alatt 4-5 centit a combomból és a fenekemből? Mit csináljak? Pl

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

-guggolás

-lemész négykézláb és oldalra meg felfelé lábemelgetés

-megfogod egy szék karfáját és lábemelgetés oldalra, magad előtt keresztbe

-lefekszel az oldaladra a földre és lábemelgetés kinyújtott lábbal és felhúzott térddel

-egyik lábad előre teszed, másikat hátra széles terpeszben, térdedet behajlítod, majd a hátsú lábaddal előre rúgsz

Én Cindy Crawford videora szoktam tornázni. Régi már, de nagyon jó. Abban vannak ezek a gyakorlatok. Csak így nehéz leírni.

2009. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

aerobick (rubint réka is jó) és diéta! de ennyi fogyáshoz szinte éhezned kell, ha ilyen gyorsan akarod. az a súly pedig hamar visszajön:(

sztem keress a neten jó fogyókúrát és tartsd be, és ha lassabban fogysz, se add fel! az tartós lesz

2009. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a "szinte éhezés" alatt mire gondolsz? mit ehetek akkor csak?
2009. aug. 4. 20:35
 4/9 anonim ***** válasza:
szinte éhezés: amikor egész nap eszel pl. 2-3 almát, és light italokat iszol, hogy tele érezd a gyomrod. illetve ha 700 kalória alatt eszel. ezzel lefogyhatsz, de le is gyengülsz, pl. se sportolni se tanulni nem lesz erőd, plusz ha utána eszel valami normális kaját, egyből elkezdessz hízni. ezért kell fokozatosan fogyni betartható, ésszerű diétával
2009. aug. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
napi 50 guggolás.
2009. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nehogy éhezz. Diéta és rendszeres mozgás (futás+erobik)
2009. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Diéta+súlyzós edzés+aerob edzés

diéta: 2g fehérje/testsúlykilógramm, 1,5 g szénhidrát/ testsúlykilógramm

A fehérjét fehér húsokból vidd be(csirke, pulyka, hal) a szénhidrátot zabpehelyből, rizsből

a zsiradékokat próbáld minimalizálni esetleg egy kis lenmagolaj mehet.


aerob edzés: Heti 5*45-60 perces mozgás 130-as pulzus körül(gyaloglás, bicikli)


súlyzós edzés: találj egy neked megfelelő edzéstervet, de akár otthon is csinálhatod(guggolás, felülés, stb...)

Remélem tudtam segíteni, ha ezeket betartod tisztán leadhatod azt a súlyt, amit szeretnél.

2009. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A görkorcsolya, bicikli nagyon szépen formálja a combokat, javaslom.

Nekem főleg a fenekemből, meg a combom hátsó részéből vitt le a bicaj. Egyelőre még a belső combbal vagyok bajban, mert sportolni szeretek, de gyakorlatokat csinálni, nem.

2009. aug. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy célirányos fogyás, ha zsírt veszítessz az nem csak onnan megy le, ahova a gyakorlatot csinálod, úgyhogy ha valaki a combjáról akar fogyni, az a melléről is fog. Mindig onnan megy le utoljára, ahol a legtöbb van.
2009. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!