Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a diéta hatásos? Állítólag...

Ez a diéta hatásos? Állítólag -fél kiló/nap!

Figyelt kérdés
Itt a pontos diéta: [link]
2009. aug. 4. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem próbálod ki, nem tudod milyen hatással van rád! Most biztos sok okos választ fogsz kapni, hogy ne akarj így fogyni vagy egyebek..


Én azt mondom, próbáld meg, ha nem jó, hagyd abba, keress mást.

Engem most leakartak beszélni egy kéthetes diétáról, de nem sikerült nekik. Csodálatosan érzem magamat, fogyok és NEKEM JÓ, ez a lényeg :)

2009. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Gyomorfekély rúúúlz!
2009. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Esetleg megtudnád adni, hogy te most melyik diétát csinálod?

2009. aug. 4. 21:10
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Szia! Hát figy én válaszolok a kérdésedre. Igen , hatásos lesz. Én ezzel lefogytam 20 kg két és fél hónap alatt. NEM AJÁNLOM, NE CSINÁLD !!!!!

LEépülnek az izmaid, kihullik a hajad, tönkremegy a bőröd. És még sorolhatnám. Én most úgy ahogy tudok helyrejönni. Ha egyik nap normálisan ennék másnapra két kilót híznék, annyira hazavágta az anyagcserémet. Most konditerembe járok, ahol edzővel tornázom, és ő állítja össze a roboráló étrendemet, hogy valamennyire gatyába rázzzon. LEGYEN TÖBB ESZED MINT NEKEM !!!!

2009. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a jótanácsot, de én ezt 10 napnál (az az ajánlott) tovább nem terveztem csináláni.
2009. aug. 4. 21:21
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Igyál sok vizet, heti 1 kg a normális fogyás, ami nem károsítja a szervezetet.Szépen mérd meg a kaja súlyát és 1000 kcaloriát egyél.
2009. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

írj nekem a privát címemre, és megadom természetesen :)


-első-

2009. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
oké csinálod 10 napig és leadsz valamennyit, és utána? amint eszel megint vissza fog jönni. életmódváltás kell, nem 10 napos kúra. inkább kezdj el rendszeresen mozogni, és egyél mindenből kevesebbet, hagyd el a nasikat stb..hidd el fogyni fogsz és nem kell ilyenekkel sanyargatnod magad.
2009. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
öcsém :D ilyen sürgős? biztos az évek alatt rádrakodott zsír lemegy egy hét alatt, ha te ezt elhiszed akkor...mindegy, én nem ajánlom hogy kipróbáld, fogyni akarsz? étkezz egészségesen és sportolj!Ne koplalj és számolgasd a kaloriákat mert sosem fogsz lefogyni, tapasztalat.Miota nincs idpm arra hogy számolgassam a kaloriákat hogy huuu vajon reggelire ihatok egy kávét egy kis szelet kenyérrel ?:O azota fogyok ,mert megprobálo kegészségesen enni,és mozogni!!!ennyi a fogyás titka!;)
2009. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%
tökéletesen egyetértek a 21:35-sel :D
2009. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!