Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók! Ti hogy tudjjáto...

Fogyókúrázók! Ti hogy tudjjátok megállni az evést?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni, mert az elmúlt évben 10 kg-ot híztam. Nyáron ez könnyen megy, de év közben egyszerűt,Nen nem bírok fogyni. Rengeteget kell tanulnom, rengeteget vagyok az egyetemen, ebédidőben szinte mindig óráim vannak, így kész katasztrófa a "bioritmusom". Egész nap alig eszem ( általában azt, amit sikerül), este meg otthon telezabálom magam. De a legrosszabb az, hogy nem azért eszem este, mert éhes vagyok, csak kényszeresen rám. Mit csináljak, ti hogy bírjátok kontrollálni magatokat?
2012. okt. 6. 17:53
 1/5 anonim válasza:
Nekem ugyan ez van csak és suli után sportolok, és ahogy hazaérek elkezdek enni minden amit találok. Mindig elhatározom h jó hnaptól kevesebbet eszek de valahogy sosem megy.....Lehetséges hogy ha nagyon sok vizet megiszol a gyomrod telítődik, illetve próbáld magad lefoglalni valamivel hogy az evésről elvonódjon a figyelem...
2012. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nézz már át a sport mozgásba kérdező.

ott ölni tudnának azért ha elárulnád a tini fiúkáknak,hogy hogyan híztál egy év alatt 10 kilót.


a kérdésre meg-beteges,biológiai alapismeretek nulla,öntisztelet nulla.

2012. okt. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magamra nézek.
2012. okt. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
látom magam előtt a szumós embereket és végem van elmegy az életkedvem is nem csak az étvágyam XDD
2012. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem valami étkezési zavarod lehet. keress fel egy jó szakembert, hátha segít.

+ aludj eleget

pihenj eleget

sportolj kicsit, az jó feszültséglevezető

hallgass zenét

kézműveskedj, barkácsolj, fess, fűzz gyöngyöt, papírmasé...

ha mégis rádjön a "zabálás", próbálj meg valami kevés kalóriatartalmút, pl. uborka, répa... akár meg is fűszerezheted, vagy valami könnyű (zsírszegény) leves, jól megfűszerezve. igyál sok vizet, teát (cukormentes), hogy kevesebb kaja férjen beléd.

2012. okt. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!