Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók! Ti mit esztek...

Fogyókúrázók! Ti mit esztek suliban/melóban?

Figyelt kérdés
Akkor is figyeltek a helyes táplálkozásra?
2012. aug. 27. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szendvicset, barna zsemléből.
2012. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Hú, én törekszem suliidőben is odafigyelni, de a stressz, meg az egyéb kifogások mindig utolérnek :D Viszont az abszolút adu-ászom az abonett (kétszersült, az emberek kenyér gyanánt használják, és a legkiadósabb verziója is maximum 17 kalóriát tartalmaz)! Egyszerűen zseniális! Mindenkinek ajánlom! :) Suliba tízóraiszünetre gyümölcsöt, meg ilyesmit viszek, kivéve, ha hétnél több órám van :) Az is jó megoldás :) Remélem, tudtam segíteni :D
2012. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
de vittem már salátát is, pl franciasaláta, virslisaláta, kukoricasaláta. Ha melóban van mikró, akkor vihtsz főtt kaját is, én is azt szoktam, vagy rendelek valahonnan.
2012. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Mentek a pozitívok!:)

Várom még az ötleteket!

2012. aug. 27. 17:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén előre megcsinálom a kaját és lefagyasztom, azt viszem magammal. Melóban megmikrózom és azt eszem. Mellette viszek még gyümölcsöt.
2012. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyanazt, amit otthon ennék, csak dobozban :) csirkemell barnarizzsel, zöldségekkel, sovány túró édesítve, ilyesmik.
2012. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

szendvics

tk kenyér sonka, sovány sajt, főtt tojás, körözött, zöldségkrém ezekből mindog más és zöldség v csalamádé-ez kis dobozba h ne áztassa el a kenyeret


van hogy főtt hús vay tonhalkonzerv és rizs vagy hozzá egy szelet kenyér


tojáslepény valamivel töltve


zabkeksz gyümölcsdarabokkal-házi hozzá kefír v joghurt


túró gyümölccsel


szőlő, szilva, barack, alma, banán mmikor mi


zabkása

2012. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Barna rozs kenyér sovány túrókrémmel, paprikával, uborkával salátával dúsan megpakolva :D A fittness müzli szelet is nagyon jó tízóraira :D A puffasztott rízs szintén! :)
2012. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!