Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatok így hosszú távon?

Fogyhatok így hosszú távon?

Figyelt kérdés

Mostanában ráálltam arra, hogy napjában kétszer eszem. Egyszer rendesen (általában) főtt ételt persze nem degeszre tömve magam, csak addig eszem, hogy nem érezzem már magam éhesnek annyira, és második alkalomra csak mondjuk 2 joghurtot. Észre is vettem, hogy le ment egy kicsi a pocakomból meg a mellemen lévő zsírrétegről. Illetve azt még tudni kell, hogy emellett a munkámból adódóan mondhatni aktívan mozgom is.(sok gyaloglás, illetve néha 25-50Kg-os dolgok pakolása) Tehát szerintem meg volna a mozgás része is. Kérdésem az volna, hogy ha maradok ennél az étrendnél, akkor fogyhatok még le a súlyomból, vagy a szervezetem átáll arra, hogy kevesebb táplálék jut be, és így ami bejut, azt egyből zsírrá alakítja?

Egyébként per pillanat 100kg körül vagyok, és jó lenne egy 85-90-ig leadni a súlyom. Sikerülhet így?

23/F


2009. aug. 5. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
naponta 5x keveset! Reggelit ki ne hagyd!
2009. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem szabad ilyen keveset enni. Lelassul az anyagcseréd, hátráltatod a fogyászt. A reggelit valóban nem szabad kihagyni.

Ha éhezteted magad, akkor a szervezeted anyagcseréje lelassul és jobban raktároz.


Én így fogytam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__34..

2009. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!