Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A cél fogyás, mi a jobb...

A cél fogyás, mi a jobb 7.5-en kocogni 40-45 percet miközben 128-139 a pulzusom (30év) vagy 20 percet futni 8.5-9esen?

Figyelt kérdés

Tehát hosszabb távon kocogni van értelme? Jól esik, simán bírom bírnék többet is (időm nem nagyon engedi). Szeretek futni, nem azt szeretném ha most lebeszélnétek róla:) Csak hogy zsírégetés szempontjából van e értelme vagy ettől ne várjak semmi ilyesmit, ha zsírt akarok égetni akkor torna kell vagy súlyzós edzés?

177cm/67 kg/30 év /Nő


2012. okt. 8. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Miazhogy 7.5-en futni? Csak én nem értem?

Zsírt égetni csak aerob mozgással lehet, vagyis nemhogy lebesznélni akarlak, hanem egyenesen bíztatlak rá, HAJRÁ!


Ajánlott oldal:

[link]

A 40-45 perc futás tökéletes.

2012. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaa bocsánat, a 7.5 az a futópad sebessége amit írtam, jó időben kint futok de tudom hogy ennyivel kocogok csak mivel a táv ugyanannyi és ugyanannyi idő alatt futom mint bent padon.
2012. okt. 8. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:

A súlyzós edzest sem kellene elhanyagolni, ugyanis minel több izom van rajtad, annál több kalóriát eget a szervezeted, annal jobban egeti a zsírt is. Szóval en kombinálnám a kettőt.

Kb. heti 3 alkalommal csinalnek súlyzós edzest, aminek nem kell 1 órásnak lennie, a lenyeg, hogy dolgozz bizonyos izomcsoportokra. Össze is lehet párosítani, mondjuk hetfőn kar-hát-has, szerdán comb-fenek, penteken has-vádli.

A többi napokon meg amikor van időd, csinálj kardió mozgást. Nem kell túl intenzívnek lennie, a zsíregető tartományban nem szabad túl magasnak lennie a pulzusnak. Sokaknak a tempós setát ajánlják, ha valaki edzett, akkor erdemes kocogni.

2012. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!