Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindent elrontottam ezzel a...

Mindent elrontottam ezzel a nappal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrégen felszedtem egy jópár kilót(8) aminek a nagyrésze már le is ment (3-4 kg volt vissza)rendesen diétáztam 1200-300 kcallal mellette futok heti 5-6 órát.Ma viszont anyukám egész nap nekem dolgozott...ezt ettem ma:

-2 szelet túrótorta(cukormentes,és cH szegény lisztes)

-3 dl 100%os almalé

-egy tál borsófőzelék nem volt benne liszt csak egy kis keményítő,benne egy virsli

-2 szelet barnakenyér(toast kenyér méret)

-2 szelet kakaós süti(cukormentes stb..)

meg még így menetközbe belekanalaztam a gyümölcslevesbe,és ettem abonettet meg mandulát..:( olyan szomorú vagyok pedig már olyan jól elkezdtem fogyni..tiszta bolond vagyok de nem akartam megbántani az anyukámat...:(



2012. okt. 8. 14:40
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
ezen kívül ugye még reggeliztem..:(
2012. okt. 8. 14:47
 2/21 anonim ***** válasza:
19%

Igen, kész vége, el van cseszve az egész kúrád :(

Sajnálom, ez van.

2012. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
normálisan lécci,nincs kedvem most a hülyeségekhez.
2012. okt. 8. 14:49
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ennyitől nem lesz semmi bajod. Holnaptól folytatod a normális étrendedet. Néha kell is egy ilyen nap. Fel a fejjel! :)
2012. okt. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
rendben köszi csak rossz érzés:(
2012. okt. 8. 14:54
 6/21 anonim ***** válasza:
47%

Bocs, de maga a kérdés is hülye :) Hülye kérdésre hülye válasz ;)


Jó, tudom, nőből vagy, kell a megnyugtatás. Szóval: nem, nem rontottál el semmit ennyitől, ne aggódj, de tényleg.

2012. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
rendben köszi:) csak olyan mint ha az egész eddigi munkám romba dőlt volna.
2012. okt. 8. 14:59
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Igen, sajnos vége.

Holnapra egy az egyben visszajön 15 kg.

2012. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
Hát a szervezeted mostantól rááll erre, és soha többet nem leszel képes súlyt veszíteni.:(
2012. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Idonkent kell dieta kozben is a normalis eves, egy- egy napra. Mert a szervezet amugy hozzaszokik a nagyon keves eveshez, es belassul az anyagcsere. Viszont ha nem ettel tobbet mint a napi szuksegleted, akkor csupan csak nem fogsz fogyni egy napot. Erted.. :-) Szoval nincs gond, csak holnaptol csinald tovabb rendesen.
2012. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!