Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most elrontottam mindent a...

Most elrontottam mindent a mai nappal?

Figyelt kérdés
reggelire ettem 2db virslit és hozzá egy bögre gyümölcsteát(3 teáskanál cukorral) majd egy 200g-os pogácsa csomag felét és egy sportszeletet és sajnos ebédre még krumplis tésztát!!ez kb hány kalória lehetett?(1 tányér(közepes méretű) volt a tészta
2010. jún. 18. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogy rontottad el!

Igyál jó sok vizet,ülj a vécére..ez nem vicc,és bejön!Én is mikor diétázok,nem tudok leállni az evéssel,akkor ezt csinálom..voltam 59 kg,most vagyok 55 kg,1 hónap után...

2010. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem épp diétás kajákat ettél, de szerintem túléled. Tudod, mit? Menj el egyet futni este, vagy aerobic-ozz otthon, azzal sokat javítasz a helyzeten.
2010. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 virsli 300

gyümölcstea 0 + cukor 120 kcal

pogi 375 /vajas ennyi, sajtos kicsit több/

sportszelet /nem tom mekkora/ a normál 140 kcal

krumplistészta 4-500 kcal


olyan 1300 körül


de remélem tudod hogy nem az a fő baj hogy bevittél ennyi kalóriát

hanem hogy ebből tápláló, vagy egy kicsit is egészséges egyik sem volt.

1,Virslit kívánsz---> egyél hozzá egy kis salit, retket, parit

2,tea---> cukor nélkül jobb lenne

3,tészta--->ha mrá feltétlenül tésztát kívánsz (mert megesik--én mondjuk nem szeretem az ízét de sokan imádják) akkor csinálj tonhalsalátával /zöldség+halacska/

4,sportszelet, pogi ---> :S


persze én se vagyok tökéletes, sose állítottam .de sok zöldséggel 55 fölé nem engedem a súlyom

2010. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem ettől meg fogsz halni
2010. jún. 30. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!