Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet 2 hónap alatt kb.10...

Lehet 2 hónap alatt kb.10 kilót fogyni? És Az izmost hogy lehet zsírrá, aztán semmivé tenni, tehát hogy az izmot, hogy lehet "lefogyni"?

Figyelt kérdés

160 cm vaygok és 60 kg. Így talán neház elképzelni , de van miből fogyni, higgyétek el! Hasról combról, fenékról, vádliból...tehát mindenhonnan!

Nagyon elszánt vagyok, mert már elegem van a folytonos csúfolásból , és a soványabb lányoknak annyira tetszik a gyönyörű alakjuk!



2012. okt. 8. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Heti max egy kilóval számolj a többi nem egészséges. Szóval 2 hónap alatt max 8 kilótól akarj megszabadulni.

Izomból én nem ajánlom hogy fogyj, egyébként is az adja a formás testalkatot. Amikor én elkezdtem futni meg tornázni kilóban nem is fogytam annyi de az alakom sokat javult és formásodott.

Izmot csak úgy tudsz leadni ha meg se mozdulsz, de akkor koplalással kéne fogynod ami sehova nem vezet nem egészséges és utána vagy a pszihiátrián végzed anorexiásként vagy 2x annyit szedsz fel mint amennyi előtte voltál.


Táplálkozz egészségesen, egyél naponta 5x mértéktartással és mozogj sokat

2012. okt. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az Update módszerrel lehet 1 hónap alatt is.
2012. okt. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont, az ember heti 0,5-1 kg TESTZSÍRT veszít. Ezért javasolják, ne a mérlegre alapozzunk, hanem a tükörre, mert tükörben látszik a változás. És igen, a test alakját az izom adja, ha elveszíted, lehet, hogy utána rosszabbul nézel ki, mint túlsúllyal.
2012. okt. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!