Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ér valamit a testvibrációs gép?

Ér valamit a testvibrációs gép?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy nem ér semmit. Én 2,5 éve váltottam életmódot, 130 kilóról indultam, ez év júniusában 91 kg voltam. Tehát nem fogytam valami gyorsan, pedig heti 4x bicikliztem 45 percet és 1300 kcal-os diétát tartottam, na mindegy.


Anyukám vásárolt egy ilyen testvibrációs gépet (fleurent 1500w), mert ő sajnos nem tud mozogni, pedig muszáj lenne neki.

Azóta én is használom ezt a gépet, és június óta lement már 14 kg. Tehát sokkal többet fogyok, mint mikor nem használtam.


Most akkor ez hogy van? Mindenki leszólja, de mégis ér valamit? Én tényleg nem értem. Persze örülök a fogyásnak, ráadásul testzsírszázalékomból ment le, szóval dupla happy :) Csak nem értem.


2012. okt. 9. 19:13
 1/1 A kérdező kommentje:

Mondjuk azon nem csodálkozom, hogy anyukám is fogyott, mert hát ő semmit sem mozgott évek óta.

De nekem az a 45 perc bicikli(szobabicikli) a legnagyobb fokozaton való 30 km/h-ás tekerést jelenti, a végére hulla vagyok.

2012. okt. 9. 19:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!