Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szénhidrátot milyen mértékbe...

A szénhidrátot milyen mértékben kell lecsökkenteni, és milyen ételek formájában kell bevinnünk?

Figyelt kérdés

Eddig szinte teljesen kerültem, és nem is érzem hátrányát, semmi tészta, semmi cukor, semmi krumpli, rizs, csak néha reggelire teljes kiŐrlésű kenyeret ettem.Nagy ritkán ebédre 1-2 kiskanálnyi krumplit, vagy rizst, de ezt tényleg ritkábban.

Most mindenhol azt olvasom, hogy nem szabad ezeket sem kerülni, na de most akkor mennyit, és miből egyen az ember?Aki okosabb nálam e téren, segítsen kérem!Előre is köszönöm!


2012. okt. 15. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Délelőtt, kora délutáni időszakban vedd magadhoz a szénhidrátokat, pl ebédre egyél 3-4 ek rizst, krumplit, tésztát stb.. köretnek. Uzsonnára ehetsz teljes kiőrlésű kenyeret 1-2 vékonyabb szelet, valami felvágottal, sajttal, zöldségekkel. Este pedig egyáltalán ne fogyassz szénhidrátot.
2012. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom mondani, amit az első.

De szerintem, ahogy te csináltad oké, max. az ebéd adagon emelj egy kicsit.

2012. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!