Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek megfelelőek a...

Szerintetek megfelelőek a méreteim?

Figyelt kérdés
Én nem tartom túl jónak őket... Szóval, a csípőbőségem 96, a derékbőségem 69, a mellbőségem 76, magasságom 162 cm, súlyom pedig 48 kg. (17/l)

2012. okt. 15. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Még mindig nem látjuk az eloszlást négy számból, szerintem kicsit sovány vagy, de nekem megfelel.
2012. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 poiu ***** válasza:
Sovánka vagy! Ha nem jó, akkor erőedzés!
2012. okt. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szerintem egy kicsit furcsa alakod lehet, ha tényleg jól mérted az adatokat, már úgy értem, nem annyira arányos az eloszlás. Az ideális az (ld. szépségideálok), ha a csípőbőség és a mellbőség kb. egyforma. A csípőd ehhez a magassághoz szerintem egy kicsit sok. Túl nagy a feneked vagy széles a csípőcsontod? Ezt így nem lehet megítélni. A mellbőség a kosármérettől is függ, lehet, hogy a hátad keskeny, ezt sem lehet így megmondani, de szerintem ez az átlagosnál mindenképpen kevesebb.

A magasságodhoz a kiló viszont teljesen jó, ezért nem értem a többi adatot, mert a kilók alapján kifejezetten vékony lehetsz.

2012. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én meg kép alapján többet tudnék mondani, ennek hiányában azonban annyit, h nem rossz. :)
2012. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valóban nem valami arányos az eloszlás, ezt jól látod, 12:56-os... Széles a csípőcsontom és a kelleténél kissé nagyobb is a fenekem, a hátam viszont keskeny, a mellem kicsi. Az alkatom így inkább körte alkat. A derekam viszont vékony.
2012. okt. 16. 14:19
 6/7 anonim ***** válasza:
fénykép helyett számok... tipikus :)
2012. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 poiu ***** válasza:
Erőedzés!
2012. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!