Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ha délután 3 óra...

Szerintetek ha délután 3 óra után nem eszek semmit, akkor 2 hónap alatt kb mennyit adnék le?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Rossz kiindulópont.


A fogyás legfőképp a diéta minőségétől és a mozgástól függ. A délutáni 3 óra elégtelen tényező.

2012. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én este 6 után nem nagyon eszek,meghát megválasztom h mit :D Egyáltalán nem eszek kenyeret se tésztát ,2 hónapja csinálom,5 kg lement.Mellette volt h mindennap eljártam futni,akkor heti 1 kg ment le,de mikor abba hagytam a mozgást,akkor csak tartottam a súlyomat :) Most elkezdtem kondizni,remélem lemegy még 5 kg :D
2012. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem leadnál, hanem felszednél.

Mert mire megint kajához jutsz, a szervezeted raktározni kezd majd, ha éhezteted.

2012. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt az ötletet nagyon gyorsan felejtsd el,mert a legnagyobb baromság!!

1! A tartós fogyáshoz elengedhetetlen a napi mozgás a napi 5-6szori étkezés!Ami azt jelenti hogy lefekvés előtt 2órával még enni kell!!Ha ezt nem teszed,vagy az alapanyagcsere szükségletednél kevesebb kalóriát viszel be akkor a szervezeted el kezd raktározni,és lepakolni rád a sok zsírt,ha mégis fogynál,hidd el,hogy gyorsabban visszajönne,mint ahogy lement és jól meg is kínoztad a testedet...Inkább olvasd el ezt!És írj priviben hogyha valamiben segítség kell,de ne tedd ezt magaddal!

[link]

2012. okt. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!