Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni 2hónap...

Hogy tudnék lefogyni 2hónap alatt 10 kg-ot?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendszeres mozgás, kevés szénhidrát, sok folyadék.
2012. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 poiu ***** válasza:
Símán. Pl Atkins, keress rá.
2012. okt. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom az atkinst és nem ajánlom a szénhidrát drasztikus csökkentését sem! Az egyetlen értelmes módja a fogyásnak a kalória és tápérték számlálás!A szervezetednek sok mindenere szüksége van,amit ha megvonsz tőle súlyos következményei lehetnek .Pl a szénhidrát,hidd el tapasztalatból mondom!

[link]

Ezt szerintem olvasd el!

2012. okt. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dietetikusnak tanulok, és ma is volt szó arról, hogy heti fél kg fogyás az optimális, hogy a súly ne jöjjön vissza. Szerintem törekedj erre, hogy meg is tartsd amit elértél.
2012. okt. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:
3-as: a linked okos dolgokat mond. Tiltja a gyors szénhidrátot (keményítő) és mérsékelt gyümölcsfogyasztást ajánl. Ilyen az Atkins, a paleo és a Ducan diéta is, a kérdés az arányokon múlik. Kezdeti leggyorsabb, tartós fogyást az Atkins diétán lehet elérni. 8 hét alatt 10 kg kicsit gyors, ezt egészségesen az Atkins-szal lehet megcsinálni. (Feltételezem, hogy a Kérdezőnek valóban 10kg feleslege van és nem 30-ból akar 10-et leadni, mert az más ügy).
2012. okt. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!