Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 161cm vagyok és 58 kg, szeretn...

161cm vagyok és 58 kg, szeretnék 50 kg ra lefogyni 2hónap alatt. Hogyan csinálhatnám?

Figyelt kérdés
Igazából nekem úgy mozogni hogy elmenni futni,meg terem meg ezek nem lennének jók,mert nincs rá időm és nem is tudok rá időt szakítani,sajnos! Csak itthon tudnék és azt viszont nem tudom hogyan kéne vagy mit kéne csinálni, ezen kívül pedig még hogy kajálni hogy kéne?
2011. júl. 6. 17:52
 1/1 anonim válasza:

Nem mondtad hogy mennyi idős vagy, de ha még fejlődő szervezet vagy, ne kezd drasztikus diétába. Nyugodtan ehetsz édességet is, például jelölj ki 2 napot, amikor eszel 1-2kocka csokit. Magas kakaótartalmút! Ha kenyeret eszel, akkor válaszd a teljes kiörlésűt.

Kezdd a napot egy "kiadós" reggelivel. Mondjuk pirítós, túró, paprika/paradicsom/ubi, tea. Tízóraira ehetsz joghurtot, gyümölcsöt, zöldséget, esetleg olajos magvakat. Ebédnél húst és krumplit együtt ne egyél. Válassz inkább friss salátát vagy rizst. Uzsira szintén valami hasonlót, mint tízóraira. Este lefekvés előtt pedig már ne vidd túlzásba az evést. Ne felejtsd el, hogy a szervezetednek napi 2 adag zöldségre és gyümölcsre, 3adag szénhidrátra, 2adat tejtermékre és 1adag édességre (!) van szüksége. Üdítők helyett igyál szénsavmentes vizet vagy teát. Minimum napi 2 litert. Ehhez szoktasd hozzá a szervezeted, valamint ahhoz, hogy mindennap alszol 8órát. Ha erre beáll így bioritmusod, könnyebben megy a fogyás is.

+ az alkoholos italok nagyrésze hízlal

Ha nincs időd elmenni sportolni, tornázz otthon. Nőt/tini magazinokban, interneten, találsz rengeteg hatásos gyakorlatot. Nem kell hozzá más, mint egy 2négyzetméteres hely:) Fokozatosan vágj bele. Sok sikert :) Remélem segítettem:)

2011. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!