Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A diéta melyik szakasza a...

A diéta melyik szakasza a legnehezebb?

Figyelt kérdés

Két hete diétázom, ugy érzem nemsokára meg fogom szokni a kisebb adagot, de még most is gyakran a kezemre kell csapni, hogy többet ne merjek a tányéromra...Nagy szükségem van az akaraterőre most, hogy ne adjam fel.

Ennél vajon csak könnyebb lesz?Vagy nehezebb időszak is jön?


2012. okt. 16. 16:28
 1/7 anonim válasza:
0%

Jön jóval nehezebb.

Amikor kopogni fog a szemed az éhségtöl

Amikor mardosni fog a gyomrod

Amikor nem lesz erőd felkelni

És végül, a megkönnyebbülés, amikor éhenhalsz..

De várj. Hát te nem is akarsz öngyilkos lenni :O hopsz akkor tárgytalan :D Bocsesz :D ÖÖ hogy is kell ezt törölni? o.O

2012. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a legnehezebb akkor volt, miután elértem nagyjából amit akartam. Az esküvőre akartam lefgyni, le is ment 16 kiló, amiből már visszament 2, 2 hónap alatt. Próbálok vigyázni, de elveszítettem az önbizalmam:(
2012. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a legeleje (első1-2hét) és a súlytartás... vicces, mert az utóbbinak sosincs vége :D csak ha nem bánod, hogy visszahízol...

amúgy nekem az első 2 hét után a következő pár hónap könnyen ment, mert folyamatosan jött a sikerélmény, egyre jobban néztem ki. ez most már nincsen meg, ezért sokkal genyább dolog a súlytartás :(

2012. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 poiu ***** válasza:
Ez durva. Ezért jobb a kis adag helyett a más adag (Atkinsk, Ducan vagy paleo)
2012. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek!

A kis adag nem éhezést jelent, korábban 1 reggeli nekem 3 karéj kenyér volt, vagy az ebéd 2 nagy tányér rakottkrumpli.Szégyen szemre többet ettem mint a férjem:S

Tehát ennél jóval kevesebbel is beérem.Nem adom fel, mert kiváncsi vagyok, mi jön ezután:)

Jah igen, a súlytartástól jobban félek én is, mert kifejezetten az a hízékony típus vagyok, sosem voltam vékony alkat.

2012. okt. 17. 08:48
 6/7 anonim ***** válasza:
A súlytartás a legnehezebb. Fél év alatt fogytam 15 kilót, a következő fél évben meg visszahíztam ötöt. PEdig az minusz 15-höz képest is le kellett volna dobnom még egy tizest. Most megint próbálok fogyózni, de a második nekifutás már sokkal nehezebb. Szerintem aki hízékony alkat, akár genetikailag, akár azért, mert nagy kajás, annak az egész kínlódás, vagy el lehet fogadni, hogy kövér. Vagy legalábbis én most elég keserűen látom ezt a kérdést.
2012. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 poiu ***** válasza:
A súlytartás könnyű, ha a fogyást nem kalóriamegvonással éred el. Nézd meg a paleot, Atkinst és Ducan, ha valamelyik jónak tűnik, próbáld meg. (Ebbe nem fér bele a kistányér krumplistészta sem)
2012. okt. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!