Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen étrenddel lehet esélyem...

Ilyen étrenddel lehet esélyem fogyni?

Figyelt kérdés

Reggel: kávé vagy energiaital

Reggeli amit kb11-től 3-ig megeszek 1 vagy néha 2 zsemle amiben van vaj, egy szelet sajt, egy sonka, egy uborka és egy szelet paprika.

Délután 3 és 6 között tudok rendesebb kaját enni...de az is inkább valami tészta vagy rizs:( de abból lb egy fél adagot. Kevés húsos ételekre gondolok itt.

Vacsira max egy sovány joghurt.

Inni 1-1,5 litert iszom.

Heti 3x másfél órát rendszeresen sportolok.(sajna pár évet kihagytam, most kezdtem megint, de a kihagyás alatt rettenetesen meghíztam:()

A napot suliban töltöm viszonylag ke eset sétálok...de ha megyek akkor sokat..kb heti 2x sétálok a városban rengeteget plusz sok lépcsőzés itt is meg pl nem használom a mozgólépcsőt vagy nem állok meg rajta.

Ezzel tudnék fogyni? az a baj, hogy a kajával van a gond:( kolis vagyok így nehéz mindent megoldani mind időileg, mind pénzileg.

Kb 2 hét alatt mennyit fogyhatnék ha kicsit növelném a folyadékom is?

126kg vagyok és 174 cm(ja és lány)


2012. okt. 17. 03:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 115 kg-ról indulva, 10 nap alatt hasonló étrenddel 5 kg-ot fogytam. Neked 2 hét alatt szerintem 6-7 kg is lemehet, mivel extra súlyról van szó. De csak szólok, hogy a súlycsökkenés lassulni fog. Akkor lesz a jó, mikor már hetente max 1 kiló megy le.


Sok sikert. Kitartást.

2012. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja és idővel próbálj minél egészségesebben enni... :)

Nem nagy változásokra gondolok, de pl amiket felsoroltál..

Energia italt hagyd el, zsemle legyen teljes kiőrlésű, vaj nélkül, sovány sajttal, zöldségek jók.

Ebédet gondolom nem te készíted, azon nem tudsz variálni, vacsi jó, mehet hozzá egy kis gyümölcs. :)


Előző voltam.

2012. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyobb rendszerességre lenne szükséged. Én beosztottam magamnak 7-9-12-15-18 és ekkor eszek szünetekben, mindig én viszem magamnak az ételt.

A reggeli fontos, és szerintem nem kv nak kéne lennie, hanem mondjuk akkor eszed meg az egyik szendvicsedet (amit én tk kenyérből készítenék, tovább tart a jóllakottság)

akkor 9. órás szünetben megehetnéd a másik szendvicset(én ilyenkor joghurtot vagy gyümit szoktam)

12. kor az ebédedet, nem tudom mért csak 3-6 között tudsz normális ételt enni, de egyébként neten sok diétás tészta félék is vannak fennt

15kor szintén mint 9kor

és 18kor mehet a vacsi, a joghurtod, vagy inkább 100-110g túrót, abban sok fehérje van, ha már ebédre nem ehetsz többnyire húst

Én is kolis vagyok és így megtudom oldani. két nagy csirkemell 700 ft kb az nekem elég 3-4 napra, +pár száz ft a rizs( első este elkészítem és hűtőben eláll) ezen kívül tk kenyér olyan 200ft és vagy két hétre (2 szeletet eszek reggelente sonkával az is 200-300 ft egész hétre felosztva) +reggelente veszek egy fél kiló szőlőt vagy két joghurtot egy jóreggelttel vacsi meg vagy túró vagy zabkása (az is több napra elég és csak víz kell hozzá vagy ha akarsz valami édesítőt/gyümit)

Szerintem a mozgásod rendben van

2012. okt. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A baj az, hogy pl ezt a szendvicset is boltban veszem reggel. A kávé, vagy energiaital meg kell, mert elalszom:(

Az időm meg azért ilyen, mert reggel 8 ra megyek akkor éhes sem vagyok. akkor 3-4 óra előadás (egyben) utána eszek egy zsemlét, aztán másik előadás, megint 3 óra, aztán gyakorlatok ahol enni se lehet(infó szak, laborokban tilos)

És kb négy-öt fele érek vissza a koliba, vagy hamarabb ha szerencsém van, de van, hogy később...és akkor annyi, hogy azt a kaját vagy magamnak csinálom (most pl tészta van tejes szósszal, és van benne kis sonka) nameg ameddig kitart az otthoni kaja, mivel 3 hetente megyek haza és nem hozok sokat, szóval kb 2-3 nap...

Legkésőbb 7 kor, meg el kell indulnom, ha edzés van mert nem érek oda és van, hogy haza se érek, csak éjfél után, mert olyan rosszul járnak este a buszok...Akkor még zuhany stb....enni már nem is akarok...csak aludni....

Szóval kb ilyenek a napjaim...

2012. okt. 17. 11:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbálj emberi ételek fogyasztására törekedni..


Húsokat, zöldségeket, gyümölcsöket egyél. Ilyen gabonás, cukros, tejes holmikat mindent kerüljél. Ha ezt nem fogadod meg, akkor is lehet fogyni de egy kínszenvedés lesz.

2012. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!