Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az az étel, vagy 'nasi',...

Mi az az étel, vagy 'nasi', amiből akármennyit ehetek egy diéta során, mégsem hízom?

Figyelt kérdés
Gyümölcsöket és zöldségeket kivéve!
2009. aug. 7. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Sorry de ilyen nincs, ha fogyizol egyetlen nasi a gyümölcs!
2009. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Max Abonett kenyér. Van "ízesített" is kukoricás, pizzás, stb. De ebből sem egy halommal és igen, a gyümölcsök zöldségeg a legjobbak, én répáztam :D
2009. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
rágógumi :))
2009. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sztem a lényeg abban van, hogy mit mivel tudsz kombinálni:)

Egy kis párolt alma fahéjjal nekem magában is nasi.

Aztán én nagyon szeretem a zabkását tejben felfőzve, szintén gyümölccsel fogyasztva. Persze ez nem 0 kcal, de egy diétásnak ez belefér, és persze, ha cukor helyett édesítőt használsz akkor sok mindent eltudsz készíteni és fele annyi a kcal.


Aztán ott vannak még a turmixok.

Pl.: Banános kefírturmix: fél banán, 2 dl kefír, édesítő fahéj, citromhéj

ez kb 110 kcal és nagyon finom


De ezeket nem azért írtam le, mert akármennyit lehet enni belőle. Mert olyan nasi tényleg nincs.


És ugye mindenki tudja, hogy a diéta akkor a legeredményesebb, ha nincs nasi:)


Viszont ha már nagyon nem bírod akkor már inkább ezek, mint egy nagy szelet lúdláb. :)

2009. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
egyél szilvát...:Daz nem hizlal annyira de abból sem egy mázsát..:Dvagy dinnyét 10dkgban van 29kcal és az telít,úgyhogy amúgysem fogsz tudni belőle sokat enni..:)
2009. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2009. aug. 8. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!