Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leírnátok 1 napi fogyókúrás...

Leírnátok 1 napi fogyókúrás mintaétrendet, ami mellett nincs éhezés?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem az egyetlen normalis "foygokura" az etrend-es eletmodvaltoztatas, igy en a valaszomban is erröl tudok irni.


Talan a legegyszerübb, legkönnyebb elkezdeni az egykori testkontroll nevü eletmodot: delelött csak zöldseg-es gyümölcsle. Utana barmi, de persze nem tortahegyek, ezekben is mertek, a testsulyat erösen befolyasolja a delutani fogyasztas is. De azert jo erzes, hogy nincs megtiltva semmi.


80% gyümölcs-es zöldsegle, maradek 20 % szilard, leginkabb parolt etelfogyasztas. Mindehhez nagyon fokozatosan lehet hozzaszokni, ha nem akarsz ehezni. Ja, es nem banyamunkasoknak, szerintem. :D


A Szendi György fele etrend is fogyaszt.

2012. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
megsugom neked ha te fogyókúra alatt az étrended 50%-a (de legyen csak 40%) gyümölcsből áll, semmit se fogsz fogyni. Kb 50g gyümölcscukrot tud elraktározni a szervezeted, többi megy a zsírba. 100g almaba van kb 7-8 g CH. megeszel egy átlagos almát máris kb 15g Ch. szóval kb 3 alma ami még kb jó. De az h a kajád 50% gyümölcs legyen elég nagy hülyeség.
2012. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerda (1200kcal)


R: 1 sz. tk kenyér 2 sz. párizsi (120kcal 50kcal)

T: szőlő (200-300kcal)

E: hús tojásos rizzsel ( 170kcal 68kcal 100kcal)

U: kakaós csiga (250 kcal)

V: zabkása gyümölcsökkel fahéjjal ( 200 kcal)


Én pl ezt ettem szerdán, leszoktam írni :D A hús természetesen párolt, kerüld a zsírban olajban sült dolgokat, és a cukrosokat bár amint látod van ott egy kakaós csiga mert egy héten egyszer nem árt véleményem szerint :D Bár azon a napon nem volt sok zöldség, a legjobb ha rizs helyett párolt zöldségeket eszel. Ami a legfontosabb diétás ételnél sok fehérje zöldség és gyümölcs, szénhidrátot meg csak keveset. Bár még egy 300 kcal rámehetett volna az étrendemre

2012. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2012. okt. 19. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!