Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónapom van lefogyni 4-5...

1 hónapom van lefogyni 4-5 kilót. Van valami javaslat/jól bevált módszer?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevesebb kalória rengeteg sport. Kerüld a fehér kenyeret, cukros, zsírban sült dolgokat vagy sovány hús vagy hal rengeteg zöldség. Naponta többször egyél keveset én 3 óránként szoktam, nagyjából 1300 kalória körül eszek de 1500 simán belefér
2012. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ne vacsorázz ! Ne egyél későn este ! Utolsó étkezésed legfeljebb késő délután legyen. A legjobb csak reggelizni és ebédelni. A csak zöldséggel és gyümölcsöt fogyasztás "csodát" tesz ! Nézd meg ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=bBhNwzDV25I

70 éves asszony 30-nak néz ki!

2012. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Este is kell enni főleg ha éjfél vagy azután mész aludni, különben az koplalásnak minősül és a szervezeted hiányolni fogja a tápanyagot. Tulajdon képen a 6 óra utáni nem evés olyan mintha x kalóriával kevesebbet ennél azt pedig lefaraghatod az egész napi ékezésedből hogy kijöjjön annyira. Esténként egy alma vagy joghurt nem fog ártani és nem kell szenvedned az éhségtől
2012. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) egyébként nem tartós fogyást szeretnék, mert ősszel mindíg felszedek pár kilót, de tavasszal le is adom, szóval nincs vele baj, csak decemberben szalagavató, ahol kell egy koktélruha is, és próbáltam a testalkatomhoz illőt választani, de anyum szerint is csinosabban állna a ruha hogyha fogynék egy kicsit. Egyébként amíg az idő engedi futni is lemegyek meg haspadozok, és beiktatom a rízs+csirkehús +zöldség/gyümölcs étrendet az életembe, aztán remélem meglesz az eredménye egy hónap alatt :)
2012. okt. 21. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!