Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudom végigcsinálni?

Miért nem tudom végigcsinálni?

Figyelt kérdés
Akárhogyan kezdek neki, mindig feladom. Hiába tornázok, ha utána teleeszem magam, pedig tudom, hogy nem lenne szabad, de ettől valahogy jobban érzem magam. Rossz nézni, hogy itthon mindenki ehet bármiből, csak én nem, és mégjobban megkívánom az ételt és pukkadásig eszem magam. Dühös vagyok magamra ezek miatt, lehet hogy ételfüggő vagyok? XD Egyszerűen nem értem miért nincs akaraterőm! :/ 1-2napig kibírom azután káosz, degeszre eszem magam.
2012. okt. 21. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
na én is ilyen voltam mit Te. Ételfüggő. Aztán rájöttem, hogy nem akarok függeni semmitől, jó persze valamilyen mértékben kell a kajához függeni, mert anélkül nincs élet, de ha rájössz, hogy akkor is boldog lehetsz, ha benyomod a kakaóscsigát és akkor is, ha helyette eszel két almát akkor utána meg tudod csinálni. Én úgy vagyok vele, hogy bármit megeszem, az íze nem számít és az sem, hogy egészséges illetve egészségtelen. Megeszem és arra gondolok, hogy oké akkor dolgozza csak a szervezetem, mert ami neki jó az nekem is. Ezt mondjuk akkor szoktam használni, ha 20. napja csirkemellet eszem rizzsel aminek se íze se bűze. Emellett mindig lefoglalom magam. Mostanában az a hobbim, hogy kaját csinálok, mindenkinek. Otthon szendvecseket a tesóimnak vagy egyszerűbb kajákat ha éhesek és akkor ugy érzem, hogy jól vagyok. Nem kell ennem belőle, csak a tudat, hogy van és ehetném már megnyugtat. A diéta kezdetén szagolgattam mindent, akkor azzal éreztem telinek magam, olyan volt, mintha az agyam táplálkozna belőle. Utána takarítottam, de mindent.Aztán mostmeg ez. Valamivel foglald le magad és úgy könyebb lesz:) Lehet az gyöngyfűzés tv-zés vagy akármi:) Remélem segítettem :) sok sikert!!
2012. okt. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
itt a lelki gondot kell megkeresni elöszőr ami miatt étel függő vagy ha az megvan utána tudsz csak lefogyni addig kibirod pár napig vagy van olyan aki le is fogy de vissza fogja hízni amíg ennek a lelki hátterét nem tette rendbe
2012. okt. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha koplalással próbálkozol akkor nem csodálom. Én 3 óránként eszek valamit, és nem is szoktam éhes lenni eljutottam oda hogy már nézem az időt mert alapból nem jut eszembe hogy ennem kéne mert már nem vagyok éhes pedig egészségesen táplálkozok megfelelő mennyiséget. Én régen mindig azt csináltam, ha nagyon nagyon enni akartam és sokat olyat választottam ami nem hízlal. Répát amiből alapból nem is tudok sokat enni vagy aszalt áfonyát bár azt inkább nassoltam étkezések közt

Ha pl koplalsz akkor egész végig az van a fejedben, hogy eljött a kevés evés ideje, de jaj milyen sokára van a következő és minél jobban akarsz lakni minél többet akarsz enni. Bár én sose próbálkoztam ilyen módszerrel de ha bele képzelem magam csak ilyennek látom

2012. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!