Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség, sürgős! Ez a teória...

Segítség, sürgős! Ez a teória helyes?

Figyelt kérdés
Ha megeszek mondjuk ma 1200 calt,és délután elmegyek edzeni( -700cal), akkor a szervezet úgy veszi hogy ma csak 500calt ettem összesen.Ez korrekt,vagy baromság?Mert ha korrekt,akkor muszály lenne fogynom,mégse fogyok. :@ És ezt az elvet követem.

2012. okt. 21. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
baromság
2012. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ez valóban ígytörténik akkor a testsúlyodból vesztened kell, bár valószinü hogy valamit rosszul számolsz. Egy olyan kis test aminek 1200kalória elég aligha tud 700 kalóriás edzést csinálni. De szeretném felhívni a figyelmedet hogy attól hoyg a testsúlyodból vesztesz nem feltétlenül fogsz jobban kinézni , sőt zsírosabb leszel ha nem minőségileg megfelelő kajákat eszel és nem eszel eleget. A test ugyanis nem csak zsírból tud fogyni, sőt abból szeret a legkevésbé.
2012. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aki azt mondja baromság,elmagyarázná miért hogy ezzel is tisztább legyen a kép??Köszi.
2012. okt. 21. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a 2. elmodtam csak lehet nem túl érthetően.

http://www.youtube.com/watch?v=NyB5Wm-IzTE

2012. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!