Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatok ilyen módszerrel?

Fogyhatok ilyen módszerrel?

Figyelt kérdés
73 kiló vagyok és le szeretnék adni magamból ,naponta eszek 1 rosz kiflit ,ebédelek normális adag ,és délutánra vagy estére kizárólag csak gyümölcs vagy joghurt vagy tejfül de csak ha megkívánom , a napi sport meg van ! és 6 hét alatt szertnék fogyni

2012. okt. 22. 17:50
 1/8 A kérdező kommentje:
* rozs kifli :D elgépetlem
2012. okt. 22. 17:51
 2/8 anonim válasza:
nem rossz. én is hasonló módszerrel fogyózom. annyi, hogy szerintem reggelire egyél kicsit többet(de nem sokat) és ebédből vegyél vissza kicsit (krumplit kerüld, ha tudod) és figyelj a kcal tartalmakra, akkor teljes a siker! és sok sikert! :)
2012. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

error

estére kérlek szépen fehérjét eszünk, és nem gyümölcs néven eladott szénhidrátot:D szóval estére tessék szépen túrót vagy húst enni, vagy ha lehet fehérjeturmixot

2012. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés ez a kaja, egyél többet. Nézz neten diétás étrendet. És hogy válaszoljak a kérdésre is, igen, fogyni fogsz izomból, a zsír meg szépen ott marad.
2012. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem értem. Mindig ugyanaz van. Miért nem képesek a nők arra, hogy utánaolvassanak, milyen étrendtől lehet normálisan fogyni? Ehelyett éheznek és sanyargatják magukat. Ez a táplálékmennyiség semmi egy felnőtt embernek. Talán ha esetleg vinnél be sok fehérjét és kevés szénhidrátot, akkor nem lennél éhes, lenne energiád, és izmosodnál is.
2012. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyás, update, fogyókúra, gyümölcs, sport, Gangnam Style



XDDDDDDDXXXDDDDDDDDDXXXDDDDDDDD

2012. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek, estére inkább fehérjeforrásokat, fehérjeturmix lehetőleg caseint, a gyümölcsöket a fruktóz miatt reggel meg étkezések előtt esszük és nem este hogy abból is zsír képződjön miközben alszol...
2012. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!