Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányként szívesen kipróbálnám...

Lányként szívesen kipróbálnám a P90X edzésprogramot, viszont pár dologgal nem vagyok tisztában?

Figyelt kérdés

Először is nem az a célom, hogy én is olyan izmos, és vállas legyek, mint egy fiú, hanem szeretnék formásodni, fogyni a hasamból és a derekamból, mert olyan szép homokóra alakom lenne, hogy ha nem lennék kövér...

Az a kérdésem, hogy ezt az edzéstervet hol/hogyan lehet beszerezni? ez tulajdonképpen egy DVD, amin minden napra van egy órás edzés? Mert én csak a végeredményekről láttam blogokat, képeket, amik nagyon meggyőztek :)

Emellett nem szeretnék diétázni, csak kicsit odafigyelni az étkezésemre, de nem ennék már olyan sok csokit, üdítőt egyáltalán nem, és a többi, és a többi...

Szerintetek így is jó lenne az edzés?


Előre is köszönöm! :)

(15/L, ha ez számít)



2012. okt. 23. 10:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és tudom, hogy extra túlsúlyosaknak nem ajánlott ez, mert nagyon megterhelő, én pedig 170 cm, 67 kg vagyok körülbelül, szóval ne 20 kg+ képzeljetek el rajtam :)
2012. okt. 23. 10:55
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én 16 évesen kezdtem el, 170/65-tel!

Ha gondolod segítek!

Írhatsz privátot is :)

2012. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

itt van az edzésterv.

a program diétájában már első nap valami kardhal van o.0 szóval azt nagyon nem is tudná az ember betartani.

de azért jó, ha az étkezéseden kicsit változtatnál, ne kezdj el úgy edzésprogramot, hogy hülyén kajálsz(az egy dolog, hogy nem eszel csokit), mert akkor nem ér semmit az egész!

(első voltam :))

17L (lemaradt)

2012. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ment a privi amúgy :)
2012. okt. 23. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!